http://www.swiatseriali.pl/seriale/klan-380/news-pierwszy-pocalunek-grazynki-i-a rkadiusza,nId,959251
Co ja pacze.... już się nie mogę doczekać tego niewieściego zakłopotania na licu Grażynki i uduchowionego Arkadiusza
Pewnie niejedna kobieta zazdrości tej sceny Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej.
"Paweł Karpiński, producent Klanu, zapowiada, że finał sezonu w tym wątku sagi rodu Lubiczów będzie naprawdę bardzo gorący!"
Aż się boję pomyśleć co to oznacza...
O ja, to co tam się szykuje, jakaś orgia :) czy też może ten gorący finał to właśnie ten pocałunek...
A ona nie jest czasem bezpłodna, wiem, że Kaśka nie jest z in vitro, ale jej że tak powiem poczęcie, oni uznawali chyba za jakiś cud czy coś w tym stylu?
Ciekawe czy będą potem unikać rozmowy na ten temat oraz czy będą nieśmiałe i zawstydzone spojrzenia :D
Słuchaj zauważyłem że dość często tu siedzisz i komentujesz, może mogę cię wyrwać z domu na trochę? Co byś powiedziała na wspólną wycieczkę rowerową?