Klub Północny
powrót do forum 1 sezonu

Jakie macie spostrzeżenia po seansie? Myślicie że kim jest dyrektorka i czy faktycznie jest dobra czy może jednak w jakiś sposób wykorzystuje te dzieciaki?

markisadelioncourt

Myślę że jest chora i czerpie z ich śmierci jakąś moc.

ocenił(a) serial na 6
markisadelioncourt

A obejrzałas wszystkie odcinki już? Ja po zakończeniu sama nie wiem co o niej myśleć..

jarani22

Tak. Wlasnie obejrzałam i mam taki niedosyt. Że w sumie nie wiadomo o co chodzi. I że niby tamta wyszło że jest zła a ta dobra ale jednak chyba niekoniecznie. Ani jedna ani druga chyba nie jest spoko.

markisadelioncourt

Mnie zastanawia, czy będzie kolejny sezon, bo ostatnia scena wyraźnie sugeruje, że to jeszcze nie koniec.

xena_4

Gdzieś mi mignęło że ma być.

ocenił(a) serial na 6
markisadelioncourt

Czytałam interpretacje, że dyrektorka to ta, co napisała pamiętnik o tej sekcie. Czyli córka założycielki Paragonu, która powstrzymała matkę. Stad tatuaż na karku, a nie na nadgarstku. Czyli ze byłaby dobra. Ogólnie, ze serial był o walce wiary i nauki.

sznurowadlo_7

Ooo. Super dzięki.

markisadelioncourt

Czy ktoś może mi wyjaśnić czemu Ilonka widziała dom w innej, starodawnej odsłonie i kim były duchy babci i staruszka?

ocenił(a) serial na 7
NataliaWozniak86

Z powodu kasacji Mike Flanagan postanowił na tumblrze wytłumaczyć wszystko co miało zostać ujawnione w 2 sezonie, do którego dodał link nawet na swoim oficjalnym twitterze https://flanaganfilm.tumblr.com/post/702543785726558208/the-midnight-club-season -two okazałoby się z tymi duchami że to starsze państwo których widzieli Ilonka i Kevin to byli Stanley Oscar Freelan i jego żona którzy zbudowali Brightcliffe ale TU LECI DUŻY TWIST! Okazało by się że powodem dla którego Ilonka widziała Stanleya tylko w lustrze a kobietę patrząc na Kevina, jest fakt że to nie były duchy A PRZEBŁYSKI Z ICH POPRZEDNIEGO ŻYCIA, tak tego kim byli w poprzednich wcieleniach (reinkarnacja itp.) Ilonka była Stanleyem (dlatego widziała go w lustrze) a Kevin żoną Stanleya/Ilonki w poprzednim życiu. Mieli przeżyć w ten sposób wiele różnych żyć, zawsze się odnajdują i zakochują. Podskórnie "pamiętają" kim są i dostrzegają swoje dawne ja w odbiciach a czasami w patrzeniu na siebie nawzajem. Dlatego pierwsze słowa Ilonki skierowane do Kevina brzmiały "Czy ja cię znam?" i dlatego Kevinowi też wydała się znajoma. To dwie dusze, które zawsze się odnajdują.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones