Komisarz Alex (2011)
Komisarz Alex: Sezon 16 Komisarz Alex Sezon 16, Odcinek 197
Odcinek Komisarz Alex (2011)

Zaręczyny

44m
8,2 27
ocen
8,2 10 1 27
Komisarz Alex
powrót do forum s16e197

Dlaczego?

ocenił(a) serial na 9

Jestem zdruzgotany i zasmucony tym odcinkiem.

Ja rozumiem aktor chciał odejść z serialu mogli to zrobić inaczej.Że wyjeżdża z Rudą i nie wraca.Ale nie schemat goni schemat.Pies się przyzwyczaja do pana i co robią aby podkręcić dramaturgię dają Zaręczyny a na końcu odcinka śmierć.
A można było zrobić inaczej.
Ale to tylko serial.
Jak na razie Wieczorek najlepiej grał policjanta

ocenił(a) serial na 10
kevinek

Wiesz już postać Orlicza wyjechała i tam w Brazylii zaginą. Wyjazd Górskiego z Lucy nie kupił bym tego bo jednak przecież nie zostawili by psa.

ocenił(a) serial na 9
ghf

Pewnie tak

ocenił(a) serial na 10
kevinek

Wiesz wole jak postać ginie bo w oryginalnym Rexie postacie znikały bez wyjaśnienia

ghf

Tam jest od groma większych bzdur, śmierć kolejnych policjantów opiekujących się psem (albo on nimi...), to w porównaniu z tymi scenariuszowymi obsuwami nic nadzwyczajnego.

ocenił(a) serial na 6
kevinek

Póki co Czerwiński podobał mi się ale zobaczymy dalej...

ocenił(a) serial na 6
kevinek

Też zaskoczył mnie taki scenariusz. A już końcowa scena, kiedy to zastraszona żona okazuje się mega odważna, trzymana w szachu policjantka - także, do tego strzela (celnie) zarówno policjant, jak i napastnik, a tytułowy bohater gdzieś... przepadł między tymi osobami, jest dla mnie nie do przyjęcia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones