PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771700}
8,2 3 783
oceny
8,2 10 1 3783
8,2 6
ocen krytyków
Konflikt: Bette i Joan
powrót do forum serialu Konflikt: Bette i Joan

Stało się! Murphy znów zrobił petardę. Susan Sarandon niesamowicie odwzorowała Bette Davis. Polecą złote globy jak nic za tą rolę. Świetnie zagrany, cudne dialogi i czekam na więcej.

jacob_filmweb

no cóż chyba nie mogło być inaczej, hipnotyzujący Sarandon i Lange jak ryba w wodzie, one dwie razem na ekranie to takie combo, że nie mogę ...

ocenił(a) serial na 9
kam001

Zgadzam sie , bardzo dobrze sie ogladalo, wizualnie jest piekny, dbalosc o szczegoly, gra aktorska super uwielbiam Lange i Sarandon szkoda ze nie kreca seriali w takim klimacie, czekam z niecierpliwoscia na wiecej.

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Cały odcinek oglądałam z zafascynowaniem i podekscytowaniem. Gra aktorska znakomita! No i świetnie się ogląda historię 'Baby Jane' niejako od 'środka'. Plus za rewelacyjną muzykę. Czekam na kolejne odcinki! Mam ochotę już wystawić 10, ale na razie zdołałam się powstrzymać :)

mandragores

U mnie dokładnie to samo, aż prosi się o dyszkę za pierwszy odcinek :)

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Ryan Murphy- wielbię, wielbię, wielbię i jeszcze raz wielbię. Petarda, mistrzostwo, cudo. Osobiście jestem kompletnie powalony smakiem, stylem ale też swego rodzaju krwistością fabuły. Joan Crawford i Bette Davis toczą bój od pierwszych chwil i robią to nie zostawiając jeńców. Żywa nienawiść, słodka obłuda oraz gorzejąca irytacja upadającym blaskiem zionie wręcz z ekranu. Jeżeli z takich tonów zaczął Ryan to aż nie mogę się doczekać tego, co będzie w późniejszych odcinkach. Susan Sarandon to istny strzał w 10. Niekwestionowana gwiazda serii. Jessica Lange ciut mniej spektakularnie ale nie ustępuje Susan na krok. Do tego czarująca Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Alferd Molina czy Judy Davis w roli Heddy Hopper. Murphy stworzył serial skrojony pod "nagrodowy" hype, ale jednocześnie nie zapomniał o poczuciu ambicji i jakości tego co oferuje. Powiem tak: czapki z głów.

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Znaleźliście gdzieś może wersję z napisami? :) Zabieram się do obejrzenia po angielsku aleeeeee nie ma to jak mała pomoc w postaci napisów. Żeby niczego nie przeoczyć. :) Z góry dzięki za podpowiedź.

la_belle_juliette

Właśnie nie wiem dlaczego, ale jeszcze nie ma wersji z napisami. Trzeba poczekać ;)

ocenił(a) serial na 9
jacob_filmweb

Dzięki za odpowiedź, znalazłam już jednak angielskie napisy i z nimi udało mi się obejrzeć.

Wspaniały pilot, jestem zachwycona.

ocenił(a) serial na 9
la_belle_juliette

Możesz mi powiedzieć gdzie znalazłaś odcinek ? Bardzo chciałabym obejrzeć nawet po angielsku ;)

ocenił(a) serial na 9
weronikag111

tvso.pl :)

ocenił(a) serial na 9
la_belle_juliette

Dziekuje :)

ocenił(a) serial na 8
la_belle_juliette

Dziekuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones