PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123893}

Kryminalni

6,8 40 402
oceny
6,8 10 1 40402
3,8 4
oceny krytyków
Kryminalni
powrót do forum serialu Kryminalni

Nie sądze, żeby Basia była w ciąży z Leszkiem- to niemożliwe, bo oni chyba ze sobą nie spali! No i z Markiem też nie... :( Czytałam gdzieś, że tak naprawdę Basia będzie miała kłopoty żoładkowe, ale od kiedy objawami kłopotów żołądkowych jest wzmożony apetyt? Mdłości by się zgadzały, a test mógł kłamać... Eh no nie wiem;) Twórcy wiedzieli jak nas zaskoczyć i każą nam czekać na tak ważny wątek:P Poza tym Patrycja jest głupia, a Marek powinien jeszcze raz pocałować Basię;) =*

Natalusia

tylko pocałować :D ?? hihi...oni powinni ze sobą być !!

Natalusia

W którym odcinku on ją pocałował i w jakich okolicznościach? Opowie mi ktoś?:)
Kurka, czemu ja zawsze musze przegapić te ciekawsze odcinki! Grrr...

shenzee

no... to chyba był 1 odcinek z 3 seri. łapali złodziejów samochodu. (bez zawady, oczywiście, ponieważ leżał w szpitalu) marek pobiegł za jednym, a baśka za drugim. ten, którego goniła basia wbiegł do stawu (czy coć w tym rodzaju). niestety były tam pijawki, więc baśka zaczeła wrzeszczeć: "pijawki, pijawki! marek... no pomóż mi!... "
no, najwidoczniej on już tego nie mógł słuchać, więc wszedł do tego stawu, podszedł do niej, i (najwidoczniej, żeby ją uciszyć) zaczął ją całować :) :) :) :) :)
pozdro!

ocenił(a) serial na 10
Avada_kedavra

najlepsze było bo ona na początku zaczęła krzyczeć ''marek na pomoc!! marek.. !!'' on w tym czasie gonił tego drugiego i myślał że baśce co się dzieje albo nie daje rady. no to puścił tego swojego co gonił i biegnie do tego stawu a baska cały czas sie drze.
jak przybiegł ona dopiero wtedy zaczęła ''marek tu są pijawki!.. marek.. !''
i on chyba taki lekko wkurzony był że biegł tylko 'do pijawek' a baska dalej się drze. zaczął wchodzić do tego stawu, myślałam zeby pomoc jej tego chłopaka na brzeg wziąść a tan ją 'złapał' i zaczął całować. a najlepszy był ten chłopak w stawie oni się całują a on tam w pół zgięty patrzy i troche taka mina [o co chodzi?] :)

8th_smile

Widziałam dzisiaj! Jeeee:D
Ale wyglądało mi to, jakby Marek chciał jej po prostu zatkać buzię, żeby tak nie wrzeszczała, a nie jak jakiś nagły, niekontrolowany wybuch długo skrywanej namiętności (heh, chciałabym...):P

użytkownik usunięty
8th_smile

haha no to było najlepsze :)

Natalusia

chyba gdyby chciał ją tylko uciszyć to po prostu zrobiłby to ręką... ;) a z tą ciążą to podejrzana sprawa, po prostu scenarzysci mieszają i tyle, taka ich praca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones