PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=764986}

La Doña

7,8 24
oceny
7,8 10 1 24
La Doña
powrót do forum serialu La Doña

emisja

użytkownik usunięty

Gdzie można oglądnąć tą telenowele?

chyba nigdzie hehe nikt teraz nie sprowadza tych telenoweli do tv..lideruja tureckie...

użytkownik usunięty
xxxfilmen

Szkoda :) Ale fakt teraz tylko te tureckie albo inne ukryte prawdy lecą bo ludzie to oglądają niestety ;)

a sama wolisz poludniowo amerykanskie.... no niby jakas tv cos pusci ale lipa... a w necie ciezko chyba znalesc by takie seriale ogladac....a tureckie lubisz;d

użytkownik usunięty
xxxfilmen

tureckich akurat nie lubię ;) ale telenowele południowo amerykańskie bardzo lubię, chociaż nie wszystkie mi się podobają, niektóre są nudne i za bardzo się ciągną. Zależy od aktorów i od tematyki. Te stare telenowele co leciały w tv były najlepsze. Te nowe jakoś do mnie nie przemawiają. Dawniej to były czasy, że człowiek oglądał wszystko co było w tv, nawet to co mu się nie podobało, bo nic innego nie było, 5 kanałów na krzyż. A teraz kablówka, internet -> cda, zalukaj itd. to można oglądać to co się lubi ;) ale ja to zawsze coś sobie znajdę, że nie ma nigdzie ;)

no troche nad wyrost tutaj powiedziaąłś ze wszystko znajdziesz.... raczej tych koszmarow z ameryki poludnioowej nie znajdziesz zawsze hehe chyba ze tylko opisy seriali heh ..a tureckie zwlaszcza bardziej o historie fajne mozna obejrzec,a ponoc dobry serial turecki o wampiarch to Protector ponoc godny obejrzenia... a cda ,i zalukaj to szkoda czasu to jest pierdołowa strona hehe same staroci pokazuja a jak cos jest nowego chca premium...

użytkownik usunięty
xxxfilmen

Może źle się wyraziłam, ale chodziło mi o to że ja wynajduje takie filmy i seriale których nie ma i nikt już raczej nie doda bo nikt takich rzeczy nie ogląda ;^^ no na cda faktycznie wycwanili się z tym Premium Ale są inne stronki. Mi to się czasem udaje coś znaleźć wcześniej niż u mnie w kinie puszczają, ale czasami lepiej poczekać na normalną wersję, bo albo kręcone z telefonu albo napisy z translatora..

a jakie strony lukasz oczywiscie te niewymagajace premium.... no seriale skandynawskie dobr epolecam ,angielskie tez dobre...i francuskie...

użytkownik usunięty
xxxfilmen

Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu więc nie mogę podać stronek. większość oglądam na cda bo oglądam starocie więc są bez Premium. Właściwie to ja robię tak że wpisuje tytuł filmu w Google i szukam gdzie jest bez limitu. Ostatnio to tak sobie znalazłam na cda-hd coś bez limitu, i byłam zdziwiona, bo byłam pewna że to jakieś Premium będzie..

premium i premium typowew polsce heh jak placic to netflkix i shomax o ile to jeszczr jest i miec dostep do nowych seriali i filmow....
moja tresc zawiera naruszenie regulaminu haha no co ty mi tu piszesz hehe
no na cda plus ze rzadko bardzo rzdako chyba jest zacinka podczas ogladania...

użytkownik usunięty
xxxfilmen

Nie to moja zawierała coś bo podałam nazwy stron, i nawet jak nie podawałam całych tytułów to dalej taki komunikat. Masakra

czyli nic nie wiadomo o co chodzi hehe

użytkownik usunięty
xxxfilmen

Wiem, że nie wiadomo o co chodzi, bo pisałam to z telefonu. A pytałeś jakie strony lukam bez premium. I wymieniałam te strony: e filmy, e kinomaniak, c d a h d, daily motion, fili cc. I nie chciało mi wysłać tego komentarza, dlatego wkleiłam w to miejsce komunikat, który mnie blokował "Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu". I wtedy poszła wiadomość, tylko taka, że nie wiadomo o co chodzi, bo nie poprawiłam jej.

użytkownik usunięty

i teraz nazwy stron poszły, pewnie przez odstępy w nazwie..

Haha No wiesz ja peruwianskich meksykańskich nie oglądam filmów , ale może na tych stronach są jakieś inne fajne do obejrzenia filmy....
No A wiesz może czy można do filmwebu napisać ponieważ nie wszystkie filmy są w tej bazie danych

użytkownik usunięty
xxxfilmen

ja to mam bardzo zróżnicowany gust. Teraz faktycznie tak tych telenowel nie oglądam.

Tak, nie wszystkie filmy są w bazie, bo to ludzie te filmy dodają i z nich tworzy się baza. Ogólnie na dole strony pisze "dodaj film, dodaj osobę, dodaj serial i dodaj grę". Daje Ci link:

https://www.filmweb.pl/contribute/filmtitle/new

Osobiście nigdy nic nie dodawałam więc nie wiem na czym to dokładniej polega. Wiem tylko, że ktoś to później weryfikuje więc trzeba poczekać zanim zatwierdzą i pojawi się to w bazie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones