PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648658}

Last Resort

6,9 1 711
ocen
6,9 10 1 1711
6,0 2
oceny krytyków
Last Resort
powrót do forum serialu Last Resort

Stacja ABC podjęła decyzje o anulowaniu seriali Last Resort oraz 666 Park Avenue. Obydwa
seriale definitywnie zakończa swój żywot po 13 odcinkach.

Szkoda, seriał był całkiem niezły.

KeBee

Szkoda, szkoda, zwłaszcza, że oglądałam oba i miałam nadzieję, że jeden z nich chociaż przetrwa... Trudno.

KeBee

a czemu taka podjeli decyzje przeciez ogladalnosc byla chyba wysoka?

szansa20

Oglądalność była niska dla ABC, nie odpowiadała mu niestety..

ocenił(a) serial na 8
KeBee

cholere!! uwielbiam ten seriali zajebiste!!!

ocenił(a) serial na 8
KeBee

Szkoda bo mi się ten serial podobał. Mam nadzieje że chociaż ten 13 odcinek będzie faktycznym zakończeniem a nie clif-hangerem do sezonu który nigdy nie powstanie.

ocenił(a) serial na 8
KeBee

To skandal

marcing4

Prawdopodobnie zakończenie będzie takie, jakie chcemy, czyli nie cliffangerowe xD
http://www.spoilertv.com/2012/11/last-resort-and-666-park-avenue-will.html

ocenił(a) serial na 1
KeBee

Dla mnie miał potencjał i z odcinka na odcinek rozmieniał się na drobne. Mnożenie wątków bez rozwiązań powodowało chaos. Wyglądało to tak jakby serial miał mieć z 50 odcinków. I dramaturgii było coraz mniej, jakby brakowało jednej wizji akcji.

Co do pełnego zakończenia, to pewnie bardziej się opłaca ABC w wymiarze PR'owym, ale też finansowym. Zawsze taki pełny serial można sprzedać do innych TV oraz na DVD, a i może pomoże to wreszcie scenarzystom poukładać wątki w jakąś sensowną historię.

ocenił(a) serial na 8
Niewierny

2 tygodnie temu byłem rozżalony taką decyzją ale po 2 kolejnych odcinkach można zauważyć, jakby scenarzyści sami nie wiedzieli gdzie zmierzać z fabułą. S01E08 już oglądałem ze zniecierpliwieniem oczekując końca odcinka. Mega start serialu ale jednak im dalej tym coraz słabiej.

ocenił(a) serial na 8
marcing4

A mi dalej się ten serial podoba i po prostu szkoda że się zakończy. Z 2giej strony może to i dobrze, przynajmniej nie będzie kombinowania jak z prizon brejkiem ( :P ) gdzie pierwszy sezon był genialny a reszta po prostu średnia (albo i gorzej, ale oczywiście to moje zdanie więc jak ktoś ma inne zdanie proszę nie pisać rzeczy typu: co Ty pie*******, były mega).

ocenił(a) serial na 8
Pedro Rivera

Wiem, że zmieniam zdanie jak kobieta w ciąży ale po obejrzeniu s01e09 zwracam honor serialowi. Odcinek trzymał w napięciu od początku do końca, coraz więcej się wyjaśnia skąd się wziął konflikt. Tym razem odcinek mignął jak z bicza trzasnął. Chaplin ma nieziemskie nerwy, będąc w takiej sytuacji być opanowanym do końca wielka rzecz.

KeBee

tylko nie 666 park avenue :c ten serial należał dla mnie do tych seriali na które się czeka z nie doczekaniem a nie jak 500 innych które oglądasz bo zacząłeś ;/ nie wiem jak z last resort bo jeszcze dopiero zaczne dziś oglądać ;)

ocenił(a) serial na 7
RinOkum

I to jest kurna najgorsze, człowiek się przyzwyczai, polubi bohaterów, wciągnie go akcja a tutaj dup! Gasimy światła na plecach THE END. Nie pierwszy raz dałem się tak załatwić.
Szkoda bo serial zapowiadał się fajnie.

KeBee

Pomysł świetny, ale raczej na film, aniżeli na serial. Trudno to z sensem ciągnąć przez kilka sezonów, a jak się okazało nawet przez jeden sezon nie jest to proste. Szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones