List do króla

2020
List do króla
5,9 1 190
ocen
5,9 10 1190
294
chce zobaczyć
{"type":"film","id":848771,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Letter+for+the+King-2020-848771/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu List do króla
  • damian788 ocenił(a) ten serial na: 6

    W dobie Gry o Tron nowe seriale fantasy wysypują się lawinowo. Tylko tak na prawdę ciężko znaleźć jakąś konkurencję. Nawet Wiedźmin okazał się strasznym gniotem. Ten serial udowodnił że nie potrzeba wcale niesamowitego budżetu. Nawet efekty specjalne dają radę. Serial jest trochę naiwny. Szczególnie te ciągłe ucieczki tuż sprzed nosa 20 żołnierzy są lekko absurdalne, ale najważniejszy jest klimat. Nie spodziewałem się tak dobrej produkcji od netflixa który ostatnio robi gniota za gniotem. Zabrakło czegoś w końcówce ale lepiej się bawiłem niż oglądając beznadziejnego Wiedźmina, a jestem wielkim fanem twórczości Sapkowskiego.

  • Mikado22 ocenił(a) ten serial na: 8

    damian788 Oo mam podobny pogląd! Przed chwilą właśnie skończyłam oglądać, pochłonęłam w kilka godzin i zaczęłam szukać czy będzie może kontynuacja.
    Masz rację! Jest naiwny i chyba w tym urok tego serialu. Brakuje mi fantastyki w filmach i serialach, które nie będą przepełnione samą brutalnością i nastrojowymi kadrami, w których nic nie widać.
    A te widoki!! Przepiękne i sprawiały, że tylko chętniej oglądałam odcinek za odcinkiem.