PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848771}

List do króla

The Letter for the King
5,8 1 545
ocen
5,8 10 1 1545
List do króla
powrót do forum serialu List do króla

W dobie Gry o Tron nowe seriale fantasy wysypują się lawinowo. Tylko tak na prawdę ciężko znaleźć jakąś konkurencję. Nawet Wiedźmin okazał się strasznym gniotem. Ten serial udowodnił że nie potrzeba wcale niesamowitego budżetu. Nawet efekty specjalne dają radę. Serial jest trochę naiwny. Szczególnie te ciągłe ucieczki tuż sprzed nosa 20 żołnierzy są lekko absurdalne, ale najważniejszy jest klimat. Nie spodziewałem się tak dobrej produkcji od netflixa który ostatnio robi gniota za gniotem. Zabrakło czegoś w końcówce ale lepiej się bawiłem niż oglądając beznadziejnego Wiedźmina, a jestem wielkim fanem twórczości Sapkowskiego.

ocenił(a) serial na 8
damian788

Oo mam podobny pogląd! Przed chwilą właśnie skończyłam oglądać, pochłonęłam w kilka godzin i zaczęłam szukać czy będzie może kontynuacja.
Masz rację! Jest naiwny i chyba w tym urok tego serialu. Brakuje mi fantastyki w filmach i serialach, które nie będą przepełnione samą brutalnością i nastrojowymi kadrami, w których nic nie widać.
A te widoki!! Przepiękne i sprawiały, że tylko chętniej oglądałam odcinek za odcinkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones