PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 480
ocen
7,9 10 1 36480
7,7 14
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

Rewelacja!

ocenił(a) serial na 10

I nie czytajcie nawet postów mówiących coś innego... Co prawda nie jest to wielka amerykańska
produkcja i utrzymany jest w innej konwencji niż się wszyscy przyzwyczaili, ale to tylko na plus dla
serialu!

ocenił(a) serial na 10
kolarze82

Ja ze swojej strony powiem tylko tyle, że do ostatniego odcinka trzeciego sezonu moim ulubionym serialem był "House M.D.". Od wczoraj jest nim "Luther". Poziomem aktualnie dorównuje mu chyba tylko "Sherlock". Polecam każdemu kto lubi seriale kryminalne na wysokim poziomie :)

ocenił(a) serial na 9
MurdererAxe

Faktycznie nasuwa się porównanie do Sherlocka. Może dlatego, że angielski, ale poziom bardzo zbliżony. Do końca zostały mi 2 odicnki, ale naprawdę jest to bardzo dobry serial, każdy odcinek trzyma w napięciu

ocenił(a) serial na 8
MurdererAxe

Sporo jest świetnych seriali kryminalnych:
Najlepszy Twin Peaks, Breaking Bad oraz The wire, ale świetne są też True Detective, Fargo, The Killing, The Shield
oraz brytyjskie Luther, Sherlock. Reszta seriali z taką tematyką już gorsza.

ocenił(a) serial na 10
kolarze82

Dla mnie Luther to też rewelacja. Nie rozumiem osób krytykujących ten serial. Nie wiem czy nie uznać go za mój ulubiony. Dotychczas był nim 24 godziny. Zdecydowanie lepszy, niż tak chwalony Sherlock(choć trzeba przyznać że to też dobry serial).

kolarze82

Amerykanska ? ? Rly ?

kolarze82

Idris Elba i Ruth Wilson stworzyli w tym serialu pierwszorzędne kreacje detektywa i morderczyni, świetny duet jakich mało w takich produkcjach dziś

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones