PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548378}

Luther

7,9 36 480
ocen
7,9 10 1 36480
7,7 14
ocen krytyków
Luther
powrót do forum serialu Luther

Soundtrack

ocenił(a) serial na 9

Coś mam problem ze znalezieniem listy soundtracków z drugiego sezonu. A strasznie chciałabym
zdobyć ścieżkę dźwiękową, która powtarzała się często w ostatnim odcinku tego sezonu - np. w
momencie kiedy jeden z bliźniaków zabijał pasażerów samochodu. Z góry dziękuję za wszelką
pomoc i informację :)

ocenił(a) serial na 10
Alicja_Klara

Na YT wpisujesz luther soundtrack i wyskakuje ci okienko z listą piosenek do odtworzenia. Włączasz i cieszysz się muzyką.
ps. lista zawiera soundtrack z 1 i 2 sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
adameczek1314

Tylko że tego konkretnego utworu nie mogę znaleźć... No ale cóż, trudno. Pewnie jeszcze nie ma w internetach. Dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Alicja_Klara

Hmm, a przesłuchałaś wszystkie utwory? Być może, że urywek piosenki nie zawsze nam podpowie czy to ta piosenka czy inna. Kurde znajdę ją dla ciebie choćby nie wiem co ;)

ocenił(a) serial na 10
adameczek1314

czy to może być to /watch?v=30U1-5-k1P4? czy bardziej ci chodzi o tą melodię gdzie bliźniak np. morduje swoją ofiarę w samochodzie na postoju?

ocenił(a) serial na 9
adameczek1314

Dokładnie o ten moment mi chodzi - zabijanie na postoju przez bliźniaka.
Jejku, dziękuję za pomoc :D To przemiłe z Twej strony. Choć piosenka, którą wysłałeś, to nie to.
Właśnie coś mi się zdaje, że tej ładnej melodii jeszcze nie ma. Może w ogóle nie będzie, bo zauważyłam że soundtrack z tego serialu, jako sam theme, nie piosenki, nie jest za bardzo rozpowszechniony :(

ocenił(a) serial na 10
Alicja_Klara

Przeszukałem całe internety :) i znalazłem tylko te oficjalne piosenki z soundtracku. Co oznacza, że nigdy się nie dowiemy jak się nazywa owa pieśń (przez to wsłuchiwanie sam się napaliłem na nią :D) Dopóki nikt z BBC nie poda tytułu to możemy liczyć tylko na łut szczęścia... Ehh.

ocenił(a) serial na 9
adameczek1314

Żeby ten Paul Englisby wydał jakąś płytę ze swoją muzyką filmową... Albo samo BBC, jakoż prawisz. Tak czy siak, trzeba czekać. Zawsze zostaje jeszcze odsłuchiwanie muzyki z samego filmu xD

ocenił(a) serial na 10
Alicja_Klara

Hehe :)

ocenił(a) serial na 10
Alicja_Klara

bo jeżeli ci chodzi o te drugie to będzie trochę lipa. bo niestety w oficjalnym wydaniu soundtracku brak nazwy

ocenił(a) serial na 7
Alicja_Klara

ten utworek jest rewelacyjny z koncowki drugiego odcinka:-).. --> http://www.youtube.com/watch?v=OET8SVAGELA ----> Gil Scott-Heron - 'Me And The Devil'

ocenił(a) serial na 9
marcinkf

Całkiem fajna, przypomnialam sobie, ze rzeczywiscie byla w tym odcinku. Ale tej melodii z czwartego odcinka jak nie ma tak nie ma w internetach...

Alicja_Klara

Wiem, że odkopuję stary temat - nie miejcie mi tego za złe ( zwłaszcza, że nie jestem pewna czy znalazłam właściwą piosenkę ). W każdym razie wydaje mi się, że macie na myśli tę: http://www.youtube.com/watch?v=QbI__slPf30

ocenił(a) serial na 9
brutek

Jeju, nawet nie wiesz, jaka jestem Ci wdzięczna <3 wszędzie szukałam, i nic. Wykopałaś jak spod ziemi :D

Alicja_Klara

Czyli to o tę chodziło - cudnie!
Swoje odczekałaś, ale lepiej późno niż wcale :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones