Making a Murderer
powrót do forum 1 sezonu

Brendan

ocenił(a) serial na 8

Słuchanie "wypowiedzi" tego dzieciaka sprawia mi fizyczny ból. Albo on jest opóźniony (z medycznego punktu widzenia), albo po prostu niemożebnie tępy. Jestem na 4 odcinku i jeżeli ktoś uwierzy w słowa tego chłopaka to będzie ponury żart.

ocenił(a) serial na 8
j_bielik

dokładnie - to jest głąb. aż meczy

j_bielik

Matka też nie jest wysokich lotów. Zamiast stać murem za dzieciakiem i prawdą, którą mówi na pierwszych zeznaniach. To wierzy w każdą historię wciśniętą mu przez śledczych. A ten naiwny dzieciak myśli, że za każdym razem jak powie im co chcą usłyszeć to pójdzie do domu.

j_bielik

Dokładnie. 16 lat a rozumowanie na poziomie 9 latka.

j_bielik

Yeaaa...? Yea.

j_bielik

Nie zgodzę się. Myślę, że Brendan jest introwertykiem i bardzo nieśmiałą osobą. Całe życie wmawiano mu przez to, że jest głupi, upośledzony. To jeszcze bardziej pogłębiło jego niepewność. Nawet matka go nie wspierała i przyznawała, że jest ułomny. Jak Wy byście się czuli? W jego późniejszych wypowiedziach wyraźnie słuchać, że mówi sensownie i pełnymi zdaniami, a nie jak jakiś debil. Może kojarzy nieco później, ale sorry nikt nie jest idealny. Na pewno nie jest głupi. Myślę, że wiedzieli to też ławnicy. Dlatego został ostatecznie skazany. Miał wyrzuty sumienia, a mając na uwadze jego wrażliwość, musiał to z siebie wyrzucić. Potem już nie umiał tego odkręcić. Mam jednak wątpliwości czy on brał w tym udział, myślę że może coś widział, kogoś krył. Komuś pomógł. Ale nie w takim stopniu w jakim to przedstawił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones