Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 0:55
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Björnstad

2020 1 godz.
6,5 804
oceny
6,5 10 804
1 047
chce zobaczyć
{"id":"832704","linkUrl":"/serial/Miasto+nied%C5%BAwiedzia-2020-832704","alt":"Miasto niedźwiedzia","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/27/04/832704/7932289.2.jpg"}
Podczas meczu hokeja, który jest ostatnim żródłem nadziei mieszkańców miasteczka, młoda dziewczyna pada ofiarą przemocy.
{"seasons":[1]}
5
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Miasto+nied%C5%BAwiedzia-2020-832704/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/832704","link":"/serial/Miasto+nied%C5%BAwiedzia-2020-832704/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/832704","link":"/serial/Miasto+nied%C5%BAwiedzia-2020-832704/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Miasto niedźwiedzia
Miasto niedźwiedzia (2020) Zwiastun nr 1 (polski) 0:55
Miasto niedźwiedzia | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2020 | Serial "Miasto niedźwiedzia" to opowieść o nadziei, która jednoczy niewielką społeczność, tajemnicach, które tworzą w niej podziały, ludzkiej odwadze, by sprzeciwić się większości i konsekwencjach wychowywania chłopców. Björnstad tętniło kiedyś życiem, ale teraz zarastają je drzewa. Lokalna młodzieżowa drużyna hokejowa ma duże szanse, by wygrać półfinał krajowego turnieju i wszystkie nadzieje spoczywają teraz na barkach młodych zawodników. Jest to dla nastolatków wielkie obciążenie, które staje się katalizatorem dramatycznych wydarzeń. Akt przemocy wobec młodej dziewczyny burzy jej życie i jednocześnie dzieli społeczność miasteczka. Wysuwane oskarżenia szerzą się wśród mieszkańców, z których każdy ma swoją opinię w tej sprawie.
[1]

"Miasto niedźwiedzia" to opowieść o nadziei, która jednoczy niewielką społeczność, tajemnicach, które tworzą w niej podziały, ludzkiej odwadze, by sprzeciwić się większości i konsekwencjach wychowywania chłopców. Björnstad tętniło kiedyś życiem, ale teraz zarastają je drzewa. Lokalna młodzieżowa drużyna hokejowa ma duże szanse, by wygrać"Miasto niedźwiedzia" to opowieść o nadziei, która jednoczy niewielką społeczność, tajemnicach, które tworzą w niej podziały, ludzkiej odwadze, by sprzeciwić się większości i konsekwencjach wychowywania chłopców. Björnstad tętniło kiedyś życiem, ale teraz zarastają je drzewa. Lokalna młodzieżowa drużyna hokejowa ma duże szanse, by wygrać półfinał krajowego turnieju i wszystkie nadzieje spoczywają teraz na barkach młodych zawodników. Jest to dla nastolatków wielkie obciążenie, które staje się katalizatorem dramatycznych wydarzeń. Akt przemocy wobec młodej dziewczyny burzy jej życie i jednocześnie dzieli społeczność miasteczka. Wysuwane oskarżenia szerzą się wśród mieszkańców, z których każdy ma swoją opinię w tej sprawie.

na podstawie
studio
Filmlance International AB
data produkcji
2020
tytuł oryg.
Björnstad
inne tytuły
Miasto niedźwiedzia Polska
Więcej...
Serial powstał w Norbotten (Szwecja).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych