PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

Jeżeli to prawda, to już nie mogę się doczekać. Jestem ciekaw, czy obsada pozostanie taka sama... ;)

kinomaniak97

Niby znowu SaveOurSeeker ruszył z większą "pompą" (http://www.smgo.tv/shows/legend-of-the-seeker/), to zobaczymy co z tego będzie. Chodzi głównie o pieniądze, że za mało zarabiali na tym. Dla HBO nie chcą odsprzedać (a tam byłaby cały czas krew i seks). A bohaterowie nie koniecznie wszyscy by wrócili.

Draco_Sting

Troche pomyliłeś twórczość Terriego Goodkinda z Georgiem R.R Martinem

kKahlan

Szczerze mówiąc, nie oglądałem jeszcze "Gry o tron", ale jakby dystrybutorzy HBO wykupili prawa do serialu, to prawdopodobnie, by wystąpiły takie wątki o wiele częściej :P mimo, że aż takich pikantnych scen w LoTS nie było :)

ocenił(a) serial na 8
Draco_Sting

Gówno prawda. Seks i krew występują ot co jakiś czas. Ale nie za często. Głównie są tam dialogi i przygodowe/dramatyczne sytuacje.

Jaskier16

Przeczytaj jeszcze raz uważnie moją poprzednią wypowiedź.

ocenił(a) serial na 8
kinomaniak97

Czekam w takim razie na 3 sezon.

ocenił(a) serial na 9
kinomaniak97

Nie wiadomo jeszcze, czy naprawdę wznowią pracę nad serialem, ale do 3. sezonu jest bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. W każdym razie trzymam kciuki.

ocenił(a) serial na 9
kinomaniak97

http://www.assemblyofgeeks.com

Warto odsłuchać część 3 epizodu: "EPISODE 3: GEEK OUTS, UNCANCELLING SHOWS & THE COSPLAY DEFENDERS"
(od mniej więcej 17:40 minuty)

Jest tam trochę ciekawych informacji na temat starań o wskrzeszenie serialu. Wychodzi na to, że wizja reaktywacji staje się coraz bardziej realna. Nie sądziłem, że po trzech latach jest to jeszcze możliwe ale może doczekamy się powrotu LotS.

ocenił(a) serial na 9
HomeBird

Legend of the Seeker wygrał również w ankiecie dotyczącej najbardziej oczekiwanej reaktywacji serialu z wynikiem 91% (od 01:07:11).

:D

ocenił(a) serial na 7
HomeBird

kurcze mam nadzieje że zrobią to bo tak to się skończyło że powinni to zrobić! Rahl pod koniec 2 wyraźnie zapowiedział następny sezon... no ale w grę weszły pieniądze...

ocenił(a) serial na 10
Arthur_Pendragon7

tez mam nadzieje, ze będzie trzeci sezon:) Może Richard odzyska magie, byłoby ciekawie

ocenił(a) serial na 10
Arthur_Pendragon7

SaveOurSeeker powinni wysłać petycje do twórców , jeśli potrzebują kasy to każdy maniak miecza prawdy ( łącznie zemną jest ich od hu#ja) wysłałby nawet z pięć płatnych esemesów na ich konto

ocenił(a) serial na 10
kinomaniak97

Oby powstał 3 sezon bo to jeden z moich ulubionych seriali :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones