PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=439861}

Miecz prawdy

Legend of the Seeker
7,3 12 770
ocen
7,3 10 1 12770
Miecz prawdy
powrót do forum serialu Miecz prawdy

kiedy w kinach będzie trylogia miecza prawdy? Oparta o ksiażke

ocenił(a) serial na 7
sitrej

a są potwierdzone informacje o filmie??
jeśli by powstała wątpię by wszyscy główni aktorzy by zgodzili się zagrać choć jeśli to prawdą mam nadzieję że powstanie ta trylogia :D

ocenił(a) serial na 10
Arthur_Pendragon7

Czytałem gdzieś w internecie że aktorzy chętnie by wrócili do miecza prawdy

ocenił(a) serial na 9
Arthur_Pendragon7

Wydaje mi się, że aktorzy z serialu Miecz Prawdy chętnie zgodziliby się na zagranie filmu. Nie są to znani aktorzy, dorobku filmowego szczególnego też nie mają. Zagranie w filmie byłoby dla nich szansą no i niosło by ze sobą korzyści finansowe :)

ocenił(a) serial na 9
sitrej

jak trylogia? Jak jest 13 ksiazek? Watpie ze po takim czasie postanowia zrobic film lub serial no ale bylo by fajnie..

sitrej

marzy mi się że kiedyś film nakręcą

sitrej

Jak już miałby byc film, to trylogia każdej z części, żeby to miało sens!!!
Ale uważam, że najlepszy w tym wypadku był by serial. Na przykład do każdej części nakręcić po 1 sezonie. To było by coś !!! Mam nadzieję,że za swojego zycia doczekam się profesjonalnej ekranizacji tej cudownej serii - bo potencjał ma ogromny !!!

sitrej

Gdyby tak nakręcili jeszcze raz ten serial z innymi aktorami i z wydarzeniami z książek to by było pięknie.

ocenił(a) serial na 3
ussesus

o ile byłem przygotowany na nieścisłości związane ze scenariuszem, bo tego nie da się uniknąć w ekranizacjach, to "gra" aktorska mnie przybiła.
skąd oni ich wytrzasnęli? z jasełek? tak że podpsiuje się i czekam na film z prawdziwymi aktorami a nie z xenami i herculesami-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones