PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95737}
6,5 198
ocen
6,5 10 1 198
Mission: Impossible
powrót do forum serialu Mission: Impossible

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 5

pilot zobaczyłem, resztę pozostawiam w szufladce mej pamięci, tej ładnej, tej z napisem: tvp prehistoria, czasy dawienne, era przedinternetowa, nie wstrząsać ni wyciągać, niech pleśnieje i się kurzy..

Westernik

A mam pytanie gdzie pilot można było zobaczyć?

Westernik

Szukam tego serialu i nigdzie nie mogę znaleźć

ocenił(a) serial na 5
Rafal_Ku_filmweb

cześć, z tego co pamiętam to jakichś rosyjskich / radzieckich / sowieckich (niepotrzebne skreślić, inne streścić, resztę wygumkować) serwerach przeznaczonych dla osób dorosłych udało mi się go na on czas namierzyć.. czy nadal jesteś zainteresowany? (pytam na poczet przyszłych konszachtów z wysłannikami obcych wywiadów)

Westernik

Czy ten serial był w jakiejkolwiek polskiej tv ?

ocenił(a) serial na 5
giovanni50

jestem pewien, że tak, że w dzieciństwie widziałem go w jakimś popołudniowym paśmie wakacyjnym w publicznej. coś mi też świta, że była emisja na nieocenionej RTL7

Westernik

Wiesz może jakby na początku lat 90 powstało kilkanaście stacji TV (Wiadomo Polsat i niekoniecznie P1)to ten serial może by był na jakims kanale ciesząc oko spragnionego amerykańskiego powietrza widza.

ocenił(a) serial na 5
giovanni50

twierdzisz więc, że go nie było?

Westernik

Miałem na myśli otwartą TV :) RTL 7 była w kablówkach.
Polscy widzowie stracili sporo seriali.

ocenił(a) serial na 5
giovanni50

zapewne, ale też zachodni widzowie sporo stracili rozpoczynając swoją przygodę z polską serią dopiero od Dekalogu kieślowskiego:)

Westernik

Jak wcześniej pisałem był nie tylko Polsat ale tak jeszcze z 4 prywatne ogólnopolskie TV to może coś by z tego było

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

Leciał w ubiegłej dekadzie na CBS Action, 6 z 7 sezonów jest dostępne z lektorem na gryzoniu :)

ocenił(a) serial na 8
Rafal_Ku_filmweb

Na gryzoniu z lektorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones