PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833462}

Motyw

7,2 5 482
oceny
7,2 10 1 5482
Motyw
powrót do forum serialu Motyw

Nie mam zamiaru tego oglądać - przyszłam tu tylko podzielić się rozdrażnieniem, jakie zrodziło się z telewizyjnej reklamy ów serialu. Jest tak niesamowicie denerwująca przez swoją częstotliwość, że mogłaby konkurować z reklamą media expert. Gratuluję skutecznego marketingu!

użytkownik usunięty
gmagdalena

kto ogląda w ogole reklamy? xD ja jak chcę obejrzeć jakiś program to oglądam go w necie - mozna podlączyć pod tv - a jeśli reklam nie da sie ominąć to ustawiam wskaznik za ostatnią i odpalam 2 przeglądarkę i sprawdzam ciekawsze rzeczy zanim sie skoncza. Minie 15 min i można wrócić na początek wideo i oglądać.

Dlatego właśnie nie posiadam kablówki od kilku dobrych lat :) Akurat w okresie świątecznym podczas pobytu poza moim miejscem zamieszkania miałam okazję oglądać (bądź też słyszeć w tle) przez blisko 4 dni telewizję. Stąd też ta frustracja. Również wszystko oglądam w internecie - a pozdrawiam serdecznie ludzi, którzy są w stanie znosić reklamy telewizyjne razem z uporczywi ramówkami na codzień.

użytkownik usunięty
gmagdalena

Aa, to sorry ;) Wyobrażam sobie, że było ciężko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones