PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 678
ocen
7,4 10 1 4678
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Zaczęłam oglądać z powodu znakomitej roli Capaldiego w oczekiwaniu na nowego Doctora,
zostałam bo serial jest naprawdę niezły. Po BBC nie spodziewałam się niczego gorszego, ale te
kostiumy, muzyka, Aramis! Zaskoczyli mnie

bruxaa

A możesz powiedzieć czy jest to serial bardziej na poważnie czy taki raczej dla małolatów ?

użytkownik usunięty
hal9000_mk2

taka raczej zabawa. nie ma praktycznie krwi, przy kazdej brutalnej scenie odwraca sie kamera, a do tego montaz przy scenach walki jest tak tragiczny, ze ledwo da sie ogladac. sama fabula niezbyt wciagajaca i naciagana, ale ujdzie. scenografia dosc biedna, bo ogranicza sie glownie do kilku lokacji, w wiekszosci to jakies pola i lasy, ruiny.

hal9000_mk2

Serial na podstawie Dumasa "na poważnie"? Poważnie?
Jednak, przy zachowaniu odpowiedniego dystansu do świata przedstawionego, udaje się twórcom przemycić poważniejsze kwestie, m.in. problem niewolnictwa i równouprawnienia kobiet.

ACCb

chodziło mi o wplatanie głupkowatego bezsensownego nieinteligentnego humoru, brak krwi w walkach itp.

hal9000_mk2

I właśnie ten brak krwi i brutalnych scen mi się podoba. Nie rozumiem jaką przyjemność można znaleźć w oglądaniu jak ludzie rąbią się nawzajem. Mi się przyjemnie oglądało. Nie jest to jakieś ambitne dzieło, nie ma wielkiej fabuły ale żeby się trochę rozerwać w sam raz.

ocenił(a) serial na 8
jara88

właśnie, ten brak krwi to miła odmiana. W serialu BBC, puszczanym chyba gdzieś o 20 nie może być krwi i nagości i koniec. Jak komuś mało brutalności, niech sobie włączy Grę o Tron - będzie zadowolony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones