PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 678
ocen
7,4 10 1 4678
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Najgorszy jest scenariusz

użytkownik usunięty

Pomijajac fakt, ze to serial raczej dla mlodziezy, wiec do naiwnosci fabuly nie bede sie czepial.
Jednak scenariusz jest straszny. Konstrukcja scen czasami poprostu zenujaca. Do tego
meczace "zbiegi okolicznosci" ktorych ilosc, nawet jak na serial przygodowy, przekracza granice
przyzwoitosci. Ewidentnie scenarzysci nie mieli pomyslu jak rozwinac fabule i nadac jej
odpowiednie tempo.
Widac, ze sporo oszczedzali bo scenografia ogranicza sie do kilku nadmiernie eksploatowanych
lokacji, klku lasow i jakis riun. Bardzo malo statystow, wyglada jakby jedno z najwiekszych miast
epoki to byla jakas wioska, a dwor Ludwika XII to kilka osob. Mogliby chociaz udawac, ze jest
wiecej "muszkieterow" i "czrwonych", a najwidoczniej w calym miescie nie ma innych
wojskowych. Kostium tez mi sie nie podobaly, chyba robione przez jakiegos fetyszyste bo dawno
nie widzalem tyle skory, same mundury tez jakies dziwne, ciekawe skad je wystrzasneli.
Najsmieszniej ubrany jest kardynal.
Sceny walki w pierszy odcinkach byly tragicznie zmontowane, pozniej juz w miare przyzwoicie.

ocenił(a) serial na 7

Na szczęście podeszłam do tego serialu na luzie i starałam od początku dobrze się bawić. Oczywiście masz rację co scenariusza i chyba to mnie najbardziej irytuje, zbiegi okoliczności jeden za drugim i to że czujemy sie jakbyśmy byli w jakiejś podrzędnej mieścinie a nie Paryżu. Na scenach walki i montażu się nie znam ale fakt ogląda się to różnie, bardzo różnie.
Ogólnie się wciągnęłam bo polubiłam kilka postaci, ale wbrew wszystkiemu co tu czytałam Kardynał jednak mnie rozczarował, bo wobec niego miałam największe oczekiwania.

dzięki człowieku. już wiem, że nie ma co zarywać wieczorów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones