PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Ten serial będzie na Stopklatce

ocenił(a) serial na 9
giovanni50

już od września :)

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

tak się właśnie zastanawiałam, czy aby na pewno się nie przesłyszałam :) fajnie będzie zobaczyć w tv :)

giovanni50

wiesz moze w jakie dni i o ktorej godz?

radomir_niewiadomski

Nie wiem
Na stopklatce chyba się zagalopowali

radomir_niewiadomski

na pewno w niedzielę 14 września o 12:45 są pierwsze dwa odcinki, tydzień później o 13:15 kolejne dwa. Nie wiem natomiast czy są jakieś powtórki lub emisja w tygodniu.

Luthien92

ok dzieki wielkie :D dobrze, ze w niedziele

radomir_niewiadomski

są, wpiszcie sobie "Muszkieterowie" w wyszukiwarkę na www.stopklatka.tv (trzeba kliknąć w menu w prawym górnym rogu i wtedy można wpisywać). Tam macie wszystkie odcinki elegancko wypisane razem z datami emisji i powtórek. Odc. 1 będzie 13 września 15.45, powtórka 14 września o 12.45.
Odc. 2 13 września zaraz po odc.1, a powtórka 14 września, tak samo po powtórkowym odcinku pierwszym :)

Fajnie że w końcu będą w telewizji, bo Muszkieterowie to zajebisty serial. Z ciekawych rzeczy to widziałem że na Stopklatce TV będzie leciał serial "Z pamiętnika położnej", to też super produkcja BBC. 1szy odcinek w tę sobotę o 17.55

ocenił(a) serial na 8
giovanni50

Widziałam kilka pierwszych odcinków online, ale gdy dowiedziałam się, że Muszkieterowie będą lecieć w telewizji bardzo się ucieszyłam. No bo w końcu nie będę musiała czekać, aż się odcinek zbuforuje, nie będzie się zacinać, jakość o niebo lepsza, a lektor wcale nie jest gorszy od napisów.
Obejrzałam więc pierwszy odcinek na stopklatce. I zawiodłam się niesamowicie. Oczywiście, wszystko o czym piszę linijkę wyżej było w porządku - nawet nie narzekałam na tłumaczenie (moim zdaniem bardzo dobre i klimatyczne). Ale do jasnej cholery - przynajmniej kilka scen i fragmentów dialogów było najzwyczajniej i bezbożnie wycięte! Czegoś takiego nie trawię i zupełnie nie rozumiem. Nie, żeby to były fragmenty ważne fabularnie - ale dowcipne i klimatyczne - owszem. Nie rozumiem praktyki wycinania niektórych momentów - odcinek przez to nie staje się krótszy (zresztą, jak szkoda komuś czasu antenowego, to po co się bierze za emisję serialu?), nie staje się też spójniejszy czy bardziej dynamiczny; a jako że oglądałam pełną wersję online i miałam porównanie, towarzyszyło mi cały czas wrażenie, jakbym oglądała coś poszatkowanego na smętne kawałki.
Drugiego odcinka już nie obejrzałam i nie zamierzam, po kolejne odcinki w telewizji też nie sięgnę. Zostanę przy gorszej jakości i zacinającym się filmie, który przynajmniej będzie W CAŁOŚCI.
NIE POLECAM oglądania w telewizji nikomu, kto chce poczuć klimat i ducha serialu - serialu skądinąd bardzo sympatycznego i umilającego weekendowe popołudnia.

izzynojutsu2805

hej mogłabys podać link stronki, gdzie oglądałas online pełne wersje?

izzynojutsu2805

i jeszcze jakbys mogła, napisz czy na tej stronce trzeva sie rejestrowac, czy mozna za free obejrzeć. :)

ocenił(a) serial na 8
radomir_niewiadomski

Oglądam na filmyiseriale online pl . Jest za darmo, bez rejestracji. Jakość średnia, ale nie można więcej wymagać od filmów online :) Jedyny haczyk jest taki, że jak już wejdziesz na stronę odcinka, to musisz kliknąć w odpowiedni odtwarzacz (bo są chyba cztery do wyboru, z czego trzy to reklamy, które przenoszą do płatnej strony). Pozdrawiam i życzę miłego seansu :)

izzynojutsu2805

dziekuje bardzo :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones