PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

plakat

ocenił(a) serial na 5

Szanowna administracjo filmweba zróbcie coś w końcu z tym plakatem do tego serialu, bo się już z tym guzdrzecie nie wiem ile... :]

Hagen21

na IMDB już jest, więc można by się z tym ruszyć tym bardziej, że plakaty już dłuższy czas czekają na weryfikację...

Hagen21

dokładnie. masakryczna jest sytuacja jesli chodzi o aktualizacje informacji o brytyjskich serialach. tak samo było z "Fleming: The man Who Would Be Bond". pełno kontrybucji z plakatami, nazwiskami autorów, a strona ciągle pusta i nic sie z niej dowiedzieć nie można :/

ocenił(a) serial na 5
Julka_21

no i brawo, plakat jest, tyle, że... rosyjski. Ja nie wiem, kto go zweryfikował, pełno normalnych czeka w kolejce, ale nie, dodamy właśnie rosyjski :/

wojciusz

no właśnie widzę. wtf!? nie wiem, może kogoś bawi robienie z użytkowników debili, ale mnie tak średnio :I

ocenił(a) serial na 9
wojciusz

Co z tym plakatem z cyrylicą? Przecież jak ktoś zainteresowany serialem odwiedzi stonę i zobaczy toto, to pomyśli że to jakaś porąbana ruska produkcja... Naprawdę można odnieść takie wrażenie.

Laleli

za późno... jak już zobaczyłem ten ruski plakat to mi się wszystkiego odechciało... zastanawiam się tylko kiedy Ci Polacy wyzbędą się tej miłości do ruskich!!! chciałoby się powiedzieć ''niech żyje komuna...''

ocenił(a) serial na 9
Bee_Jay_2

Bez obaw, serial fajny, angielskojęzyczny, o francuskich muszkieterach, a zdjęcia kręcą w Pradze - nic a nic związanego z Rosiją. A ten plakat to jakieś fatalne nieporozumienie, albo weryfikujący robią sobie jaja - ale 1 kwietnia był już dawno, warto być coś z tym zrobić, do jasnej anielki.

Julka_21

Znasz ból kolejek w sklepach, prawda ? Tu jest tak samo - kolejki DŁUGIE oczekujących kontr do weryfikacji, co roku multum nowych seriali/filmów, a werów mało z prawem do weryfikacji. Trzeba spokojnie czekać ;)

Hagen21

A mi plakat się podoba - dużo ładniejszy niż ten z BBC

wwojtek1997

Z tego co pamiętam jak dotąd wszystkie plakaty do innych seriali odrzucano mi ze względu na "niewiarygodne źródło". Jak rozumiem rosyjska strona z rosyjską przeróbką plakatu serialu, który w Rosji nie jest nadawany jest wiarygodna? Niektóre osoby, które z dumą piastują tu urząd zatwierdzających materiały należałoby jedynie lać i patrzeć, czy równo puchnie.

Hagen21

Szanowna administracja wysiliła się i zaakceptowała plakat...tyle, że rosyjski. Jesteśmy na rosyjskim portalu?

Fuxik12

dziwię się, że ten angielski nie jest jako główny

Fuxik12

Nowy polski tytuł serialu: Towarzysze muszkieterowie

DRSRng

Podaj ze źródłem informacji tam, gdzie to się robi, czyli tu np.: http://www.filmweb.pl/user/patkot28/blog/529788?commentsPage=36#komentarze !!

Hagen21

Tak poza tym jaki geniusz zgłosił do usunięcia plakat rosyjski i to bez podania źródła ? o.O
Tylko takimi niedorobionymi kontrami tworzycie ludzie niepotrzebne kolejki -_-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones