PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Od kiedy scenarzyści pochowali kardynała Richelieu, serial przestał mieć odniesienia zarówno do opowieści Dumasa, jak i do wydarzeń historycznych. A jednak wprowadzono postać księżniczki Luizy z Mantui, która ma wyjść za mąż za króla Szwecji - co nawiązuje do historii... Ludwiki Marii Gonzagi, żony dwóch polskich królów z dynastii Wazów. Notabene wówczas w Szwecji panowała Krystyna (dla mnie zawsze o twarzy Grety Garbo...) i jakkolwiek różnie mówi się o jej życiu erotycznym, to raczej małżeństwo z kobietą nie wchodziło w rachubę :-)

OK, wiem, to margines, najważniejsze, że intryga Rocheforta zagęszcza się, Aramis nie zna dnia ani godziny, a pan Bonacieux odszedł do wieczności. I żeby jeszcze tak nie zepsuto postaci króla...

ACCb

Obejrzałem ostatnie 2 odcinki i muszę przyznać, że były całkiem sympatyczne. Śmierć Bonacieux szybka (rany, ale wyklinał i narzucał uroków na związek D. z Konstans xD), Liam w roli markiza :D
Aha, i Rochefort z opaską :D:D (znaczy, w następnym odcinku ale w 8 pojawił się motyw jak do tego w zasadzie doszło). Muszę przyznać, że finał (ogólnie) zapowiada się równie dobrze co finał s1 :)

ocenił(a) serial na 7
matiiii

up
uważam, że finał s2 zapowiada się nawet ciekawiej niż ubiegłego sezonu, ale to może jedynie moje zdanie :)

ocenił(a) serial na 9
_Cialko

Nie tylko Twoje :D pierwszy sezon był dość przewidywalny, teraz robi się naprawdę ciekawie.
Czy w zapowiedzi następnego odcinka Ludwik się czymś dusił? O.o

ocenił(a) serial na 8
gleammy_3

Sądząc po pianie raczej została mu podana trucizna ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones