PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=762516}

NOS4A2

6,2 878
ocen
6,2 10 1 878
NOS4A2
powrót do forum serialu NOS4A2

Powieść jest moją ulubioną książką Joe Hilla. Świetnie wykreowana i napisana główna bohaterka i antagonista, mam nadzieję że serial mnie nie zawiedzie i że będzie godną ekranizacją. Wybór Zacharego Quinto na rolę Manxa świetny! Bardzo dobry aktor i nie mam wątpliwości że dobrze wcieli się w tę postać. Ashleigh Cummings nie widziałem do tej pory nigdzie, ale mam nadzieję że dobrze odegra postać Vic. No i jestem też ciekawy ekranowej Maggie, bo ta książkowa była moją ulubioną drugoplanową postacią.

ocenił(a) serial na 6
Rrouge

"Mam nadzieję że będzie choć w połowie tak dobry jak książka." <----------- nie jest.....

Rrouge

Powiedziałaś Joe Hilla i już wiem, że nie obejrzę, dzięki za ostrzeżenie.

ocenił(a) serial na 1
Rrouge

Książka jest słaba, przypomina potwora Frankensteina - dzieło pozszywane z kawałków martwych ciał. Pełna kalek i zapożyczeń z innych powieści (głównie ojca autora, któremu do pięt nie dorasta). Różnica tylko taka, że w miarę czytania okazuje się, że zabrakło rąk i potwór ma zamiast tego trzecią nogę. Jak na stosunkowo niewielką książkę i bardzo prostą fabułę zadziwiająco dużo nielogiczności.
Jeżeli serial nie jest nawet w połowie tak dobry, to skąd tak wysoka średnia ocen?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones