PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648460}

Nashville

7,1 1 193
oceny
7,1 10 1 1193
Nashville
powrót do forum serialu Nashville

napisy

ocenił(a) serial na 9

poszukuję napisów do 3 sezonu odcinki od 12 wie ktoś może gdzie można znaleźć?

luki138

Są na napi. i na chomik. z wgranymi napisami

ocenił(a) serial na 9
Flowerina

dzięki:)

luki138

hej staram się ściągnąc napisy do 12 odcinka i reszty ale nie ma nigdzie nawet na napi. Ma może ktos te napisy?

ocenił(a) serial na 9
eriotka

Dziwne trochę. Mam wszystkie odcinki i do WSZYSTKICH mam napisy z napi. W razie czego pisz na priv.

ocenił(a) serial na 10
Prorockus

nie mogę napisać na priv , więc zapytam tu , masz odc z napisami s03e21 i e22 ? ;)

ocenił(a) serial na 8
luki138

Będzie ktoś tłumaczył 4 sezon???

Aalita

Też czekam na napisy :(

ocenił(a) serial na 9
Canis_Luna

Napisy do 1 odcinka 4 sezonu już są w Napi projekt, trzeba wejść na stronę i samodzielnie wyszukać.

ocenił(a) serial na 9
Aalita

Znalazł się tłumacz postęp już w tabelce na N A P I S Y24

ocenił(a) serial na 8
Ariel2400

Czy gdzieś pojawiły się napisy do 5 odcinka? znowu jakiś zastój :((((

ocenił(a) serial na 9
Aalita

Napisy są zawsze szybko robione bo serial ma stałego tłumacza także do 5 i 6 już są wystarczy że poszukasz na Napi projektt musisz tam sama je pobrać z tej strony. Też na początku miałem z tym problem bo myślałem że program napisy mi sam wyszuka no ale trzeba samemu ręcznie.

ocenił(a) serial na 8
Ariel2400

a pod jaką nazwą? można je jakoś odróżnić?

ocenił(a) serial na 9
Aalita

Jest tabela gdzie wybiera się dany sezon dajmy na to 4 sezon i tam masz wpisane odcinki wraz z formatem np. 4x5.avi 4x6.mp4 jest tam również podany tłumacz, data dodania, czas trwania, ilość pobrań i rozmiar. i po prostu klikasz w wersję jakie ciebie interesujesz i zapisujesz na kompie. Mam nadzieję że jakoś pomogłem i jakoś dojdziesz do tego.

ocenił(a) serial na 8
Ariel2400

Dzieki, pobierałam juz napisy z tej strony, chodziło mi tylko o nazwę pliku bo na ostatnich stronach jest 1 i 2 sezon tylko i takie same nazwy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones