SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2015 24 min.
6,7 2 272
oceny
6,7 10 1 2272
364
chce zobaczyć
{"id":"734328","linkUrl":"/serial/Nie+r%C3%B3b+scen-2015-734328","alt":"Nie rób scen","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/43/28/734328/7681711.2.jpg"}
Cztery kobiety po trzydziestce przeżywają różne rozterki życiowe.
{"years":[2015]}
13
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Nie+r%C3%B3b+scen-2015-734328/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/734328","link":"/serial/Nie+r%C3%B3b+scen-2015-734328/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/734328","link":"/serial/Nie+r%C3%B3b+scen-2015-734328/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Bohaterki serialu "Nie rób scen" idą przez życie przebojem, z energią i poczuciem humoru mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są prawdziwe i waleczne. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawie jak Kate Moss i biodra prawie jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy doBohaterki serialu "Nie rób scen" idą przez życie przebojem, z energią i poczuciem humoru mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są prawdziwe i waleczne. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawie jak Kate Moss i biodra prawie jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. Prawdziwe życie dopiero teraz się rozkręca więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.

studio
TVN
inne tytuły
Kandydatką do roli Anki była Edyta Olszówka.
Paweł Wilczak odrzucił propozycje zagrania roli Rafała.
Serial nakręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Zaskakująco śmieszny

  Telewidz ocenił(a) serial na 7

  Mało oglądam seriali TVN-u (poza "Prawem Agaty"), ale ten jest naprawdę śmieszny! Kilka razy zdarzyło mi się wybuchnąć śmiechem, a to przy polskich produkcjach nie jest zbyt częste. Pierwszy odcinek zachęcił mnie do oglądania kolejnych. Jest dobrze.

 • Potencjalni faceci policjantki wymiatają :D

  Asiczek11 ocenił(a) serial na 8

  Motyw randek policjantki jest super :D

 • Fajny :)

  peza_92 ocenił(a) serial na 9

  Wesołe towarzystwo :) Najbardziej polubiłam Monikę Mariotti-jak na razie przynajmniej :P Zastanawiam się, gdzie uchowała się tak fajna aktorka???

 • bardzo dobry

  stan901 ocenił(a) serial na 8

  bardzo dobry serial, totalne zaskoczenie. Parskalem smiechem jak nigdy:) Szkoda że nie bedzie drugiej serii.

 • Czarny koń serialu

  WUDE82

  Monika Mariotti to czarny koń serialu ( lepiej brzmi niż samica konia Kobyła :) ) Genialna postać idealnie dopasowana do roli. Serial stworzony pod gwiazdkę ( kobiety jeszcze rozpamiętują rolę Magdę M , czy Kasię i Tomka ) , która przy Mariotti wygląda mdło i nijako. Szykuję się powtórka z Przepisu na ... więcej

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.