serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nie rób scen

2015
24m
6,7 2 418
ocen
6,7 10 1 2418
Cztery kobiety po trzydziestce przeżywają różne rozterki życiowe. więcej mniej
Nie rób scen zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Bohaterki serialu "Nie rób scen" idą przez życie przebojem, z energią i poczuciem humoru mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są prawdziwe i waleczne. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawie jak Kate Moss i biodra prawie jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy doBohaterki serialu "Nie rób scen" idą przez życie przebojem, z energią i poczuciem humoru mając wsparcie w sobie nawzajem. W potyczkach z codziennością zawsze są prawdziwe i waleczne. Dopasowane jeansy po urodzeniu dziecka? Czemu nie, skoro talia prawie jak Kate Moss i biodra prawie jak Beyonce. Strój pokojówki, który wcale nie służy do sprzątania? Mąż będzie zachwycony. Prawdziwe życie dopiero teraz się rozkręca więc uśmiechnij się, nie rób scen i zadzwoń do przyjaciółki.

studio
TVN
tytuł oryg.
Nie rób scen
inne tytuły
Kandydatką do roli Anki była Edyta Olszówka.
Paweł Wilczak odrzucił propozycje zagrania roli Rafała.
Serial nakręcono w Warszawie (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

bardzo dobry

ocenił(a) serial na 8

bardzo dobry serial, totalne zaskoczenie. Parskalem smiechem jak nigdy:)
Szkoda że nie bedzie drugiej serii.

Zaskakująco śmieszny

ocenił(a) serial na 7

Mało oglądam seriali TVN-u (poza "Prawem Agaty"), ale ten jest naprawdę śmieszny! Kilka razy zdarzyło mi się wybuchnąć śmiechem, a to przy polskich produkcjach nie jest zbyt częste. Pierwszy odcinek zachęcił mnie do oglądania kolejnych. Jest dobrze.

Motyw randek policjantki jest super :D

Fajny :)

ocenił(a) serial na 9

Wesołe towarzystwo :) Najbardziej polubiłam Monikę Mariotti-jak na razie przynajmniej :P Zastanawiam się, gdzie uchowała się tak fajna aktorka???

Monika Mariotti to czarny koń serialu ( lepiej brzmi niż samica konia Kobyła :) ) Genialna postać idealnie dopasowana do roli. Serial stworzony pod gwiazdkę ( kobiety jeszcze rozpamiętują rolę Magdę M , czy Kasię i Tomka ) , która przy Mariotti wygląda mdło i nijako. Szykuję się powtórka z Przepisu na życie, gdzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones