serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Noddy

Make Way for Noddy
2001

10m
4,5 1,5 tys. ocen
4,5 10 1 1524
3,0 2 krytyków
Noddy jest lalką, która mieszka w kolorowym świecie zabawek. Swoją własną, czerwono - żółtą taksówką, wozi przyjaciół po całej krainie. Jego najlepszym przyjacielem jest... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Animacja
Dla dzieci
Noddy

produkcja Wielka Brytania

Noddy jest lalką, która mieszka w kolorowym świecie zabawek. Swoją własną, czerwono - żółtą taksówką, wozi przyjaciół po całej krainie. Jego najlepszym przyjacielem jest sympatyczny niedźwiadek Tubby, mieszkający w lesie Toadstool. Noddy rozwozi także prezenty i paczki innym znajomym - Misiowi Tessie, lalce Dinah i Panu Plod. Oczywiście pod warunkiem, że na jego drodze nie staną gobliny-żartownisie Chytrus i Gobbo, bo to może oznaczać tylko kłopoty.

dystrybucja Cass Film Entertainment Group

studio Chorion / SD Entertainment

tytuł oryg. Make Way for Noddy

inne tytuły więcej

TOP seriale z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Seriale dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Bo to bajka dla dzieci a nie dla dorosłych... Ma być kolorowa i wesoła i właśnie taka jest!

Wrogowie.

ocenił(a) serial na 5

Dla wrogów tej produkcji.
Charakterem i wyglądem przypominają
Niemców i Żydów.

Dla całej rodziny.

ocenił(a) serial na 5

Największy plus tej bajki że może obejrzeć cała rodzina i można pozwolić by dziecko oglądało tą produkcję .
Przeciwieństwie do nowych posiada grafikę, ma fabułę, posiada postacie.
Plus posiada wrogów a ich wątek jest ciekawy.
Nie wyczerpuje psychicznie jak nowe bajki.

nie lubię tej bajeczki.Nie lubię piosenki wyjeżdża noddy.

nie lubię tej bajeczki.Nie lubię piosenki wyjeżdża noddy.