PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802929}

On My Block

7,2 3 776
ocen
7,2 10 1 3776
On My Block
powrót do forum serialu On My Block

Sezon drugi - wrażenia

ocenił(a) serial na 8

Miałam obawy, że sezon drugi nie będzie utrzymywał poziomu i nie będzie tak zabawny i wciągający jak pierwszy, ale rozwiały się już od pierwszego odcinka. Rewelacja! Jamal w dalszym ciągu jest najlepszą postacią w całym serialu. Brett Gray ma niesamowity talent komediowy. Mój ulubiony duet to zdecydowanie Jamal i Abuelita.
Bardzo usatysfakcjonowała mnie śmierć Olivii za czym idzie pozbycie się aktorki, Ronni Hawk. Najsłabsze ogniwo w serialu. Wkurzała mnóstwo fanów więc uśmiercenie jej postaci było bardzo mądrym (i słusznym) posunięciem ze strony twórców. Zastanawiałam się czy to możliwe aby finał sezonu był równie emocjonujący jak w sezonie pierwszym. Odpowiedź: TAK! Sezon drugi obejrzałam w jeden dzień w dniu premiery. Nie mogę się doczekać kontynuacji. Jakieś teorie na temat tego kto mógł uprowadzić głównych bohaterów? Spotkałam się już ze świetną teorią, że Lil Ricky tak naprawdę żyje i porwał ich z powodu Rollerworld money.

ocenił(a) serial na 9
Rouge_fw

Wow, wkurzającym? Mi się postać Oliwii podobała choć niezbyt zdążyłam ja poznać i postanowiono ja usmiercic. Super miła osoba, która zmarła w dzień swoich 15 urodzin nie zdążyła nawet porozmawiać z rodzicami przez telefon. Przykre, nie podobało mi się że cały ten fakt szybko zamieciono pod dywan. I to, że bohaterzy oprócz Rubena tak szybko wrócili do normalności. Ale ogółem cały serial zrobił. Na mnie pozytywne wrażenie. I czekam z niecierpliwością na 3 sezon. Ja lubię Jasmine :) kiedy się pojawia zawsze palnie coś takiego co spowoduje make my Day :) i Oskara mimo tego że przypina mu się łatkę chuligana to ma w sobie coś takiego uroczego i miłego. Ale w dużej części masz rację Jamal i Abuelita ostatnio przypunktowali. Choć ja jestem team Ruby :)

ocenił(a) serial na 8
TrefnaPanna

Do samej postaci Olivii nic nie mam, dobrali tylko okropną aktorkę. Pozbyli się jej zresztą po tym jak zaczęła się obnosić ze swoimi kontrowersyjnymi poglądami politycznymi na mediach społecznościowych.
Myślę, że wszyscy nie licząc Ruby'ego tak szybko przeszli do porządku dziennego po śmierci Olivii ponieważ są przyzwyczajeni do podobnych tragedii. Mieszkają w Stanach, w niebezpiecznej dzielnicy zdominowanej przez gangi. Śmierć z powodu strzelaniny nie jest w ich dzielnicy wydarzeniem precedensowym. Dodatkowo Ruby bardziej to przeżył, bo był o włos od śmierci i tak naprawdę w tym krótkim czasie z całej grupy najbardziej zbliżył się do Olivii.

Rouge_fw

A tymczasem od 11 marca sezon trzeci
https://www.youtube.com/watch?v=MDRwP2FY-7I
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

TrefnaPanna

osobiście też uwielbiałam Jamala szczególnie w duecie z Abuelitą ale uśmiercenie Olivii wcale nie było dobrym pomysłem, szczególnie w jej urodziny i że nawet nie zdążyła porozmawiać z rodzicami :(( mimo wszystkich okoliczności takie małe szczegóły są naprawdę przykre

ocenił(a) serial na 8
an3stazja

No popatrz: a zdaniem wielu fanów serialu - - szczególnie latynoscy - uśmiercenie Olivii było najlepszym pomysłem twórców na jaki kiedykolwiek mogli . Co to za dziwna argumentacja że masakra miała miejsce w jej urodziny? Naprawdę trzeba ci tłumaczyć takie rzeczy jak tragizm i ładunek emocjonalny? W takiej dzielnicy gdzie żyją główni bohaterowie podobne tragedie dzieją na porządku dziennym. To miało być tragiczne. Dlatego było genialne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones