PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607292}
6,1 114
ocen
6,1 10 1 114
Onii chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne
powrót do forum serialu Onii-chan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!

Słowo o Onii-chan.

ocenił(a) serial na 7

Ten kto kroczy ścieżką Erosa na pewno doceni tą produkcją lepiej niż ja.
Nie ma co ukrywać, dla mnie produkcja opierająca się głównie na Ecchi jest słaba, a jak dodamy
kreskę (chociaż w każdym stylu jest to coś), fabułę, to w tedy można zacząć podsumowywać. Po
usłyszeniu Opening'u myślę sobie... może być dobre, po przeczytaniu opisu myślę sobie... może
być dobre, lecz niestety zeszło poniżej oczekiwań. Fabułę mogli nieco bardziej rozwinąć, a
perwersyjność bohaterów nieco pohamować. Fakt ! jest się z czego pośmiać, ale połączenie
zboczonej siostry, zboczonego brata, zboczonej przyjaciółki, nie może nam dać satysfakcji pod
względem rozwiniętej fabuły. Może tak to miało być, ale ja tego bardzo pozytywnie nie odebrałem.
Osobiście nie zniechęcam, ale też nie polecam tego na pierwszy rzut. Jest to raczej produkcja do
obejrzenia, jeżeli niema się czego oglądać. Z ogółu pomysł był dobry tylko troszkę kiepsko
wykorzystany. Ocena 7/10. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
biro85

jak na razie obejrzałem dopiero 2 epki , zawiedziony nie jestem bo zobaczyłem to co przypuszczałem zobaczyć , lekką komedyjkę echhi ;)
Trochę kojarzy mi się z KissxSis , więcej wrażeń jak obejrzę całość.

ocenił(a) serial na 6
Mq112358

po 12 odcinkach 6/10 to maksymalna ocena jaką mogę wystawić , dosyć nużące .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones