serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Orły z Bostonu

Boston Legal
2004 - 2008
42m
7,6 2 446
ocen
7,6 10 1 2446
Alan Shore dołącza do wielkiej kancelarii prawniczej za radą przyjaciela i mentora, Denny Crane'a. Obaj często wygrywają sprawy, nie licząc się z zasadami moralnymi. więcej mniej
Orły z Bostonu zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 8 innych nagród oraz 47 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Życie osobiste i zawodowe najbardziej doświadczonych prawników w Bostonie stanowi podstawę tego dramatu komediowego, który od momentu premiery w 2004 roku był wiele razy nominowany do Nagrody Emmy. Kiedy prawnik Brad Chase (Mark Valley) z Waszyngtonu zostaje przeniesiony do Bostonu, aby mieć oko na partnera kancelarii adwokackiej Crane,Życie osobiste i zawodowe najbardziej doświadczonych prawników w Bostonie stanowi podstawę tego dramatu komediowego, który od momentu premiery w 2004 roku był wiele razy nominowany do Nagrody Emmy. Kiedy prawnik Brad Chase (Mark Valley) z Waszyngtonu zostaje przeniesiony do Bostonu, aby mieć oko na partnera kancelarii adwokackiej Crane, Poole & Schmidt Dennego Crane'a (William Shatner), nie zdaje sobie sprawy, w co się pakuje. W międzyczasie, gdy Chase robi wszystko, co w jego mocy, aby mieć oko na Crane'a, Alan Shore (James Spader) używa wątpliwych etycznie metod, aby wygrać sprawy, których nikt inny nie odważyłby się podjąć.

na podstawie
Peter Ocko (materiały do scenariusza, historia) / Jonathan Shapiro (materiały do scenariusza, historia)
studio
20th Century Fox Television / David E. Kelley Productions / Dick Clark Productions / więcej
tytuł oryg.
Boston Legal
inne tytuły
Fleet Street (tytuł roboczy) USA
The Practice: Fleet Street (tytuł roboczy) USA
więcej
Serial kręcono w Manhattan Beach (Kalifornia, USA).
"Boston Legal" to spinoff innego serialu Davida E. Kelleya "The Practice". W ostatnim sezonie "The Practice" Kelley wprowadził nowe postacie, grane przez James'a Spadera, Rhonę Mitra i Williama Shatnera. Po zdjęciu serialu z anteny Kelley stworzył nowy serial "Boston Legal" koncentrujący się właśnie na nich.
W 16 odcinku pierwszego sezonu połączone zostały dwa seriale Davida E. Kelleyego "Boston Legal" i "Boston Public". Dyrektor szkoły Steven Harper (Chi McBride) zostaje pozwany o wprowadzanie do swojej szkoły cenzury.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

To jest chyba najlepsze zakończenie serialu jakie widziałam. :) Z jajem, z humorem, z uzasadnionym absurdem do samego końca. Jakoś dzięki temu nie było mi smutno, że serial się skończył.

Oddaję hołd

ocenił(a) serial na 10

Oddaję hołd twórcom i aktorom, każdej osobie która pracowała przy tym serialu. Jeden z najbardziej wartościowych seriali. Jestem pełen podziwu dla Pana Jamesa Spadera - Alan Shore to jedna z najbardziej charyzmatycznych postaci (moim zdaniem) w historii ekranu każdego rozmiaru.

Serial, który nie skupia się na jednej...

więcej

Bardziej groteska niż serial prawniczy, ale zamierzona i sprawnie sfilmowana. Mamy co prawda wrażenie, że zamiast w najbardziej szanowanej kancelarii prawniczej w Bostonie "znajdujemy się" w domu dla obłąkanych, ale... może o to chodziło. Większość tutejszych "prawników" to albo ludzie którzy dość dawno postradali...

w stosunku do Suits

ocenił(a) serial na 7

o wiele lepszy i ciekawszy

Czy tylko mnie denerwuje sposób w jaki nakręcony jest ten serial? Zrywanie kamery rzucanie nią "o
twarze" czuje się jakbym oglądała Rower Błażeja (o ile ktoś kojarzy ten program) Uwielbiam
prawnicze seriale, ale ten jedyny męczy mnie niemożliwie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones