PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37111}

Ostatnie dni Pompejów

The Last Days of Pompeii
7,6 211
ocen
7,6 10 1 211
Ostatnie dni Pompejów
powrót do forum serialu Ostatnie dni Pompejów

... że zobaczę widowisko na miarę tego miniserialu; Niestety wersja z 1984 jest nie do pobicia i walić te wszystkie nowoczesne efekty specjalne które tylko w wersji z 2014 pokazały piękno miasta. Niestety w nowej odsłonie zabrakło jego klimatu, zwyczajów mieszkańców oraz jakże dramatycznych dla chrześcijan przygotowań do igrzysk oraz sam ich przebieg. No niestety serial z 84 wymiata. Mam go jeszcze na VHS a tak na marginesie to są 4 części a nie trzy jak w opisie Filmweb.

ocenił(a) serial na 9
mystery5_2

Jeśli masz jeszcze ten serial na kasetach VHS, to czy możesz przegrać go z kaset na płyty DVD? Bardzo bym chciała zdobyć ten serial, a mam tylko pierwsza część. A może prześlij mi te kasety, to ja je przegram na płyty? Odeślę Ci później i kasety i płyty. Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
IrenaSz

Hej. Mam na VHS wersję z dubbingiem z TVP w 4 odcinkach. Jak tylko przegram do kompa to zrobię plik torrent do ściągnięcia.

ocenił(a) serial na 9
mystery5_2

Dzięki za wiadomość, ale ja nie umiem ściągnąć niczego, nawet nie wiem co to jest ten torrent. Jestem już emerytka i opanowałam komputer tylko w niewielkim stopniu np. komunikuję się z innymi. Dlatego mam wielka prośbę - czy mógłbyś przegrać dla mnie kopie na płycie dvd i przesłać mi ją pocztą tradycyjną? Jeśli to kłopot, to proszę, podaj mi link, to ktoś z moich bliskich może to ściągnie dla mnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
IrenaSz

Witam, chciałam zapytać, czy zrobiłeś coś z tym serialem "Ostatnie dni Pompei" ? Może mógłbyś mi przesłać te kasety, to ja przegram film z kaset na nagrywarkę dvd i oddam Ci kasety, razem z nagraniem na płyty dvd. Już tak robiłam dla paru osób i one były zadowolone. U mnie kaseta nie zginie! Proszę, napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl - podam Ci w mailu adres domowy. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
mystery5_2

No i jak z dubbingowaną wersją? :)

ocenił(a) serial na 9
kamil78

Mam tylko pierwszą połowę tego mini-serialu z polskim dubbingiem i za diabła nie mogę znaleźć drugiej połowy.

ocenił(a) serial na 9
mystery5_2

Witam namolnie raz jeszcze. Czy udało Ci się przegrać do Torrentów ten serial z polskim tłumaczeniem ? Dzisiaj zerknęłam w Torrenty TNT - jest ten serial, ale bez tłumaczenia. Ja mam tylko pierwszą połowę serialu z polskim dubbingiem, zależy mi na drugiej połowie. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
mystery5_2

Dodam jeszcze, że w telewizji dawno temu dano ten serial w polskim dubbingu, w 4 lub 3 częściach, już nie pamiętam. Ja mam tylko - niestety - pierwsza część.

mystery5_2

Witam proszę o kontakt w sprawie Ostatnich Dni Pompei z 1984. Jestem właścicielem całego filmu z lektorem na dialogach niemieckich i połowy serialu z dubbingiem polskim.Podobno Pan posiada całość z dubbingiem. Proszę o kontakt może dojdziemy do porozumienia. Serial jest w dwóch częściach z dubbingiem. Pierwsza się kończy na schwytaniu Petrusa. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones