Percy Jackson i bogowie olimpijscy (2023)
Percy Jackson i bogowie olimpijscy: Sezon 1 Percy Jackson i bogowie olimpijscy sezon 1, odcinek 1

Jak przypadkiem wyparowałem nauczycielkę matmy

I Accidentally Vaporize My Pre-Algebra Teacher 37m
6,9 401
ocen
6,9 10 1 401
Percy Jackson i bogowie olimpijscy
powrót do forum s1e1

Przeciętne

ocenił(a) serial na 6

Szału nie robi. W zasadzie to dość powtarzalne motywy. Zero czegoś wyróżniającego. Brak różnorodności pośród bohaterów głównych. Nie ma żadnych dziewczyn, niepełnosprawnych postaci LGBT.

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

W drugim odcinku była dziewczyna na wózku, na postacie Lgbt to trzeba poczekać jeszcze. Zakładając że serial nie zostanie skasowany i dotrą do przedstawienia Nico

Ksawery_Janowski

od kiedy jest to wyznacznik serialu?

ocenił(a) serial na 8
Jackop_

Nie jest, mnie szczerze nie obchodzą, po prostu mówiłem Sellerowi

ocenił(a) serial na 6
Jackop_

Ludzie są różni i po serialu współczesnym wymagam by jakkolwiek starał się coś wrzucić.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Jak chcesz widocznych postaci LGBT+ gdy teraz dosłownie jedynym przedstawionym związkiem jest ten Sally z przemocowcem? Na związki przyjdzie czas później. A niepełnosprawni herosi jak najbardziej są widoczni w obozie. I z czasem też pojawi się ich więcej, w końcu misje są niebezpieczne:)

ocenił(a) serial na 6
Sileth

Dlatego odcinek słaby bo to rozciągniete origin story, a nie coś ciekawego. Nie ma tu nic bym polubił głónego bohatera, a nie ma innych głównych postaci

MistrzSeller

Na postacie LGBT trzeba jeszcze trochę poczekać, osoby na wózku są... Ja osobiście wręcz cieszę się że niczego nie naginali aż za bardzo i serial (w przeciwieństwie do wcześniej adaptacji filmowej) trzyma się fabuły książki, której jest adaptacją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones