serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pierwsze zabójstwo

First Kill
2022
49m
5,4 1 626
ocen
5,4 10 1 1626
Nastolatka Juliette musi dokonać swojego pierwszego zabójstwa, za cel obiera sobie nową w mieście Calliope. Ku jej zaskoczeniu pochodzi ona z rodziny pogromców wampirów. Zobacz pełny opis
Pierwsze zabójstwo zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Pierwsze zabójstwo
Zwiastun nr 1 (polski)
Pierwsze zabójstwo
Fragment nr 2
Pierwsze zabójstwo
Fragment nr 1
nr 1 (polski) 2022-05-13T09:00:56 https://fwcdn.pl/webv/12/61/61261/61261.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/159/10005159/Pierwsze_zabojstwo___Oficjalny_zwiastun___Netflix.vp9.1080p.webm

Nadchodzi czas, by nastoletnia wampirzyca Juliette (Sarah Catherine Hook) dokonała pierwszego zabójstwa, by zająć swoje miejsce w potężnej rodzinie wampirów. Za cel obiera dziewczynę o imieniu Calliope (Imani Lewis), która niedawno przybyła do miasta. Jednak ku zaskoczeniu Juliette Calliope okazuje się łowczynią wampirów pochodzącą zeNadchodzi czas, by nastoletnia wampirzyca Juliette (Sarah Catherine Hook) dokonała pierwszego zabójstwa, by zająć swoje miejsce w potężnej rodzinie wampirów. Za cel obiera dziewczynę o imieniu Calliope (Imani Lewis), która niedawno przybyła do miasta. Jednak ku zaskoczeniu Juliette Calliope okazuje się łowczynią wampirów pochodzącą ze słynnej rodziny pogromców nieumarłych. Obie dziewczyny odkrywają, że pokonanie swojej przeciwniczki nie będzie łatwe - w przeciwieństwie do zakochania się w niej.

na podstawie
V.E. Schwab (książka)
dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
First Kill
inne tytuły
Zdjęcia do serialu nakręcono w Savannah (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

ta lektorka sprawia że krwawią mi uszy... Netflix, ona Wam płaci, że dalej ją bierzecie chociaż wszystkich doprowadza do szału?

Netflix nie dawajcie jej do filmów/seriali ta kobieta pasuje jedynie do produkcji dokumentalnych taka druga Krystyna Czubówna.

Echhh, pamiętam moje pierwsze wrażenie, kiedy oglądałam pierwsze sezony Pamiętników wampirow i taki stary, jednosezonowy serial Pod osłoną nocy. Tam to się działo, tam wampiry przypominały siebie, były jakieś, miały charakter i osobowości. A tutaj to ja nie wiem co to było, ale współczesne seriale o tej tematyce to...

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

ta lektorka sprawia że krwawią mi uszy... Netflix, ona Wam płaci, że dalej ją bierzecie chociaż wszystkich doprowadza do szału?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones