11 odcinków
7,8 1 351
ocen
7,8 10 1351
359
chce zobaczyć
{"type":"film","id":163391,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Chalup%C3%A1%C5%99i-1975-163391/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Pod jednym dachem
  • erg_fw ocenił(a) ten serial na: 8

telewizyjnych być może dlatego, że jest on wspomnieniem z dzieciństwa , bo ma bardzo pozytywny przekaz i 11 odcinków z głębokiej czeskiej prowincji i żadnego klechy na horyzoncie. Inny klimat i inne społeczeństwo.

• yag12 ocenił(a) ten serial na: 9

erg_fw oglądnąłem haha, skąd pochodzisz, Polaku?

• erg_fw ocenił(a) ten serial na: 8

yag12 to regionalizm, może razić, ale nieprawidłowy nie jest
    skąd pochodzę?
    "jestem tutejszy"

• yag12 ocenił(a) ten serial na: 9

erg_fw ehh, masz rację, mógłbym czasami wsadzić sobie gdzieś moje głupie komentarze
    robię się zgorzkniały na starość i nawet tak wspaniały serial jak Chaluparzi tego nie ratuje
    pozdrawiam

• krismovies ocenił(a) ten serial na: 8

erg_fw Właśnie udało mi się upolować serial na dvd... i wkrótce go obejrzę po latach....

• JerryV ocenił(a) ten serial na: 8

erg_fw O, odezwały się polaczkowe kompleksy. Proponuję pojechać do Korei Północnej, tam też trudno znaleźć księdza. :)
    Zastanawiam się skąd się biorą ludzie, którzy to co widzą w ekranie odbierają za wierny i rzeczywisty obraz tamtych czasów w danym państwie. Zwłaszcza jeśli chodzi o filmy z krajów komunistycznych.

• erg_fw Żadnego "klechy"? A cóż Tobie zrobił jakikolwiek "klecha"? Wtenczas nie było spędów prymitywnych, demoralizujących młode społeczeństwa zboczeńców na ulicach i tego nie zauważasz?