PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163391}

Pod jednym dachem

Chalupáři
7,7 1 520
ocen
7,7 10 1 1520
Pod jednym dachem
powrót do forum serialu Pod jednym dachem

telewizyjnych być może dlatego, że jest on wspomnieniem z dzieciństwa , bo ma bardzo pozytywny przekaz i 11 odcinków z głębokiej czeskiej prowincji i żadnego klechy na horyzoncie. Inny klimat i inne społeczeństwo.

ocenił(a) serial na 9
erg_fw

oglądnąłem haha, skąd pochodzisz, Polaku?

ocenił(a) serial na 8
yag12

to regionalizm, może razić, ale nieprawidłowy nie jest
skąd pochodzę?
"jestem tutejszy"

ocenił(a) serial na 9
erg_fw

ehh, masz rację, mógłbym czasami wsadzić sobie gdzieś moje głupie komentarze
robię się zgorzkniały na starość i nawet tak wspaniały serial jak Chaluparzi tego nie ratuje
pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
erg_fw

Właśnie udało mi się upolować serial na dvd... i wkrótce go obejrzę po latach....

ocenił(a) serial na 8
erg_fw

O, odezwały się polaczkowe kompleksy. Proponuję pojechać do Korei Północnej, tam też trudno znaleźć księdza. :)
Zastanawiam się skąd się biorą ludzie, którzy to co widzą w ekranie odbierają za wierny i rzeczywisty obraz tamtych czasów w danym państwie. Zwłaszcza jeśli chodzi o filmy z krajów komunistycznych.

ocenił(a) serial na 9
JerryV

Dokładnie. Tacy osobnicy myślą, że wyjdą na światowców bo powiedzą coś na "klechę", a tylko wychodzi z nich buractwo, zaściankowość i tylko pokazują jak małymi ludźmi są ;).

erg_fw

Żadnego "klechy"? A cóż Tobie zrobił jakikolwiek "klecha"? Wtenczas nie było spędów prymitywnych, demoralizujących młode społeczeństwa zboczeńców na ulicach i tego nie zauważasz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones