serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Podkomisarz Brenda Johnson

The Closer
2005 - 2012
1h
7,2 2 386
ocen
7,2 10 1 2386
Akcja serialu opowiada o trudnym życiu szefowej Wydziału Zabójstw w Los Angeles. Brenda Johsnon (Kyra Sedgwick) zostaje przeniesiona z Atlanty, by przejąć stanowisko... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Podkomisarz Brenda Johnson zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył nagrodę Złoty Glob, 4 inne nagrody oraz 41 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Akcja serialu opowiada o trudnym życiu szefowej Wydziału Zabójstw w Los Angeles. Brenda Johsnon (Kyra Sedgwick) zostaje przeniesiona z Atlanty, by przejąć stanowisko komendanta i wykorzystywać na nim swoje niekonwencjonalne metody śledztwa. Stara się połączyć pracę (w której boryka się z najbardziej głośnymi i brutalnymi sprawami), antagonizmy ze strony przełożonych oraz współpracowników, z życiem prywatnym, które stara sobie ułożyć z agentem FBI Fritzem Howardem (Jon Tenney).

studio
Shephard/Robin Company, The / Walking Entropy / Warner Bros. Television
tytuł oryg.
The Closer
inne tytuły
Zdjęcia do serialu realizowano w Santa Clarita, Burbank i Pasadenie (Kalifornia, USA).
Podczas kręcenia dobierano kolory współpracowników Brendy (Kyra Sedgwick) tak, by osoby które były jej pomocne w śledztwie uzupełniały kolorystycznie jej strój, a te które miały kontrastujące kolory były przeciwko Brendzie lub były podejrzanymi.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Warner i HBO max

ocenił(a) serial na 8

Bardzo liczyłam na to, że będę mogła sobie odświeżyć cały serial gdy wejdzie do Polski HBO max ale niestety nie ma, chyba że o czymś nie wiem

Od trzeciego sezonu jest na prawdę dobry

Czy odcinki tego serialu są ze sobą powiązane czy każdy jest o czymś innym?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

?