PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617304}

Powers

6,2 798
ocen
6,2 10 1 798
Powers
powrót do forum serialu Powers

Orientuje się ktoś, czy serial będzie miał jakieś powiązanie z całym uniwersum?
Z tego co czytałam, w komiksach tego powiązania nie ma.

werus69

Z jakim uniwersum?

Balziuba

Marvela

Angel14_2

Komiks rzeczywiście wydaje marvel , ale przecież on jest całkowicie spoza uniwersum marvela . A jeśli nie to o powiedz proszę co go łączy za uniwersum Marvela.

Balziuba

Ale ja nie napisałam, że się łączy. Odpowiedziałam na twoje pytanie z jakim uniwersum niby miałby się łączyć, bo w taki sposób to zrozumiałam. Nie musisz na mnie od razu naskakiwać. Skoro wiesz, że wydaje to Marvel to po co się pytasz.

Angel14_2

Po pierwsze. W którym momencie naskoczylem? Po drugie. Gdzie spytałem kto wydaje ten komiks?

Angel14_2

Dlaczego mieliby sie laczyc? Jesli chodzi ci o to czy Powers ma miejsce w MCU to nie. To, ze Marvel wydaje komiks nie znaczy, ze w jakimkolwiek stopniu bedzie sie laczyc. Marvel wydaje mnostwo komiksow, nie wszystkie sa superhero, wydaje tez na przyklad Star Wars i nie ma szans na jakies laczenie universum. Disney jest wlascicielem Star Wars i Marvela i dlatego dostalismy pare easter eggow do Star Wars w Agents of Shield i jedno w CA: Winter Soldier ale na zaden crossover czy laczenie universum nie ma najmniejszych szans i podobnie jest tu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones