PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673273}

Powracający

Les Revenants
7,6 2 626
ocen
7,6 10 1 2626
Powracający
powrót do forum serialu Powracający

Tak dla jasności...

ocenił(a) serial na 8

Dzieciak chciał wskrzesić ojca, a przez przypadek ożywił pół miasta? Można i tak :)

szatkus

Duzo niedopowiedzeń zostało, niestety :/ mnie się wydawało, że wtedy pierwszy raz kogoś przywrócił z zaświatów, ale nie klei mi się to z jego historią ogólnie - wydawałoby się, że już wcześniej to robił. No i myślałam też, że wkrzesił tych, których wcześniej przed czymś nieudolnie ostrzegał - ale chyba też to nie były tylko te osoby.

ocenił(a) serial na 10
szatkus

Wydaje mi się, że coś w tym jest. Szkoda, że tak namieszali w tym drugim sezonie, dobrze, że zdecydowałam się to obejrzeć dopiero teraz, gdybym tak miała czekać tyle czasu na sezon drugi (około 3 lat chyba)...

Ale pytań zostało mnóstwo , mogli przynajmniej postarać się o jakiś odcinek bonusowy i nam widzom jakoś to wyjaśnić... Czytałam, że sezon 3 był możliwy, może ciągle jest, nie mam pojęcia, gdzieś znalazłam, że jednak nie będzie tego sezonu, a szkoda, serial klimatyczny, daje do myślenia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones