145 odcinków
8,1 20
ocen
8,1 10 20
14
chce zobaczyć
{"type":"film","id":111448,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Cuando+hay+pasi%C3%B3n-1999-111448/tv","text":"W TV"}]}

Historia jak z "Romea i Julii":
zakochani pochodzą z dwóch zwaśnionych rodów...
Losy dwóch historii miłosnych, rozgrywających się pomiędzy dwoma prominentnymi rodami Nunez i Malaves. Obie rodziny przez wiele lat były współwłaścicielami dobrze prosperującej firmy fonograficznej. Założyli ją niegdyś Carlos Nunez i Armando Malaves. Teraz córka Armanda, Daniela, ma wyjść za syna Carlosa, Luisa Guillermo.

Ale Carlos Nunez i jego żona giną w wypadku samochodowym. Rodzinny interes przejmuje najstarszy syn Reinaldo. Musi też zaopiekować się swoim rodzeństwem: Luisem Guillermo, Gabrielą, Jean Paulem. Ma tez dwie córki: Vicky i Jennifer. Wkrótce jednak cała rodzina stanie przed okrutną prawdą: Reinaldo po szczegółowych badaniach lekarskich dowie się o swojej nieuleczalnej chorobie.

W tym samym czasie Armando Malaves oszuka rodzinę Nunez w interesach spółki, zostawiając firmę bez grosza. Córka Armanda, Daniela, postanowi porzucić Luisa Guillermo w dniu ich ślubu, kiedy dowie się, że jego rodzinny majątek przepadł.

Postawiony wobec ruiny finansowej i upokarzającego oszustwa Malavesa, Reinaldo próbuje ratować swoją rodzinę i to, co jej zostało. Jego jedyną zaufaną powierniczką jest Ines Leal, która dorastała w posiadłości rodziny Nunez, a teraz jest opiekunką i nianią córek Reinalda. Ines jest skrycie od lat zakochana w Luisie Guillermo. Wdowiec Reinaldo, nie wiedząc o jej uczuciach do Luisa, proponuje Ines małżeństwo, dzięki któremu po jego śmierci ona przejmie stery rodziny. Ines przyjmuje oświadczyny w imię przyjaźni i lojalności w stosunku do Reinaldo.

W domu rodziny Nunez mieszka także Diego Andres Anzola, kuzyn. Ten zdolny, młody psychiatra zaręczony jest z Michelle, najmłodszą córką Armando Malavesa. Zakocha się jednak w Mariseli, sierocie przygarniętej w dzieciństwie do rodziny przez Reinaldo. Wkrótce jednak okaże się, że Marisela jest zaginioną córką Flavii i Armando Malave, córką po której stracie rodzina płakała przez siedemnaście lat. Ale zanim Marisela będzie mogła cieszyć się swoją przywróconą tożsamością i miłością Diego Andresa, spotka ją wiele problemów .....

Po wstrząsającej wiadomości o śmierci Reinaldo, Ines zostaje sama z trudnym zadaniem przewodniczenia rodzinie. Jej dawna miłość do Luisa Guillermo odżywa. Tym razem Ines będzie zakochana ze wzajemnością. Ale zakochani dowiedzą się, że śmierć Reinaldo była sfałszowana. Okaże się, że Reinaldo skrupulatnie przygotował zemstę. Od tego momentu Diego Andres i Marisela a także Ines i Luis Guillermo prześladować będą intrygi, zazdrość, zranione ambicje i mroczne tajemnice.

_______________
opis użytkownika