10 odcinków
6,7 1 237
ocen
6,7 10 1237
234
chce zobaczyć
{"type":"film","id":36184,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Przeprowadzki-2000-36184/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Przeprowadzki
 • polskich seriali. Wydawać by się mogło, że nie można zrobić dobrego filmu o tak banalnym temacie jak przeprowadzka, a jednak..

 • joanna_kordus ocenił(a) ten serial na: 8

  Marcuss I pomyśleć, że pomysł na scenariusz wpadł Panu Harasimowiczowi do głowy podczas jego własnej przeprowadzki... Jak to życie samo podsuwa pomysły na film czy serial... Zresztą ten serial ciekawie opowiada historię przedmiotów zostawionych przez klientów firmy "Szczygieł". Dzięki kostiumom i scenografii można dowiedzieć się jak wyglądali i jak mieszkali warszawiacy w latach dwudziestych i trzydziestych.

 • WhiteRoses2410 ocenił(a) ten serial na: 8

  Marcuss Dokładnie. Uwielbiam "Przeprowadzi". Jeden z najlepszych polskich seriali jak dla mnie, obok "Czasu honoru". Ja najbardziej lubię odcinek o nocniku bodajże hrabiny- akcja toczyła się chyba w sierpniu 1920 roku. No i niezastąpiona Kinga Preis.

 • joanna_kordus ocenił(a) ten serial na: 8

  WhiteRoses2410 O tak, ja też lubię Kingę Preis. Jest świetna także w "Ojcu Mateuszu".

 • Marcuss oglądałem tylko odcinek ósmy na TV Polonia i zapadł w pamięć jeżeli reszta trzyma poziom to warto by go obejrzeć.

 • joanna_kordus ocenił(a) ten serial na: 8

  dawo160496 Warto obejrzeć ten serial, choćby ze względu na aktorów, którzy w nim wystąpili: wyżej wymienioną Kingę Preis, Roberta Kudelskiego, Agnieszkę Dygant... Oj, tylu aktorów tam wystąpiło, że nie jestem w stanie ich wszystkich wymienić, ale także ze względu na obsadę warto obejrzeć cały serial.