PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=182406}
5,6 2 746
ocen
5,6 10 1 2746
Przygody misia Colargola
powrót do forum serialu Przygody misia Colargola

...nigdy nie lubiłem tego mulącego pluszaka...zawsze był nudny jak cholera...żałosny i wcale nie zabawny...na stos z nim!

Snaga_Przeklety

na stos z toba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) serial na 9
Snaga_Przeklety

To zależy w jakich czasach go oglądałeś.
Ja, w czasach kiedy ta bajka na tle pozostałej szarzyzny mieniła się barwami. A do tego akcja. Colargol leci w kosmos! Aż do dzisiaj ciarki mnie przechodzą :-)

Nowe pokolenie nawet nie ma pojęcia jakie go szczęście spotkało. Ale to dobrze.

ocenił(a) serial na 9
JacekSzulc

ja uwielbiałem tą bajkę. Była chora i na swój sposób psychodeliczna, i
miałem po niej koszmary, ale chyba właśnie dlatego ją uwielbiam.

ocenił(a) serial na 9
Eco

Tak, psychodeliczna bardzo do niej pasuje.
Czy to za sprawą ścieżki dźwiękowej?

ocenił(a) serial na 9
JacekSzulc

na pewno, poza tym ta animacja itd, kurcze, chętnie bym sobie obejrzał
jeszcze raz jakiś odcinek dla przypomnienia :)

Eco

muszę przyznać, że nienawidzę tej bajki. Uszatek był moralizatorsko wkurzający, maja chwilami przerażająca, czeskie bajki psychodeliczne a kolargola od najmłodszych lat po prostu nienawidzę

ocenił(a) serial na 1
HesusDeLuxe

Mam dokładnie takie samo odczucie. Mnie zawsze przerażały martwe oczy postaci. Niemrawa mimika twarzy. Ogólnie to nie jest wzór do naśladowania dla młodych animatorów.

ocenił(a) serial na 9
Snaga_Przeklety

chyba ktos cie zamykal na klucz w pokoju gdzie leciala ta bajka.
jak jej nie lubiles to po kiego ogladales?
nie wiem jak nisko trzeba upasc by zywic nienawisc do pluszowej kukly.
nie podoba sie - ocen na 1/10 a daruj ludziom czytanie "parszywy ryj, na stos z nim".

Martyk

...oglądałem, bo co miałem robić? nie pamiętam kiedy dokładnie to oglądałem, ale raczej jako mały berbeć lubiłem spęczać czas z wieczorynką. I wieczory z Colargolem, były wieczorami zmarnowanymi... na stos!!!

ocenił(a) serial na 9
Snaga_Przeklety

nawet mały berbeć może decydować czy ogląda wieczorynkę czy nie. nikt Cię do telewizora nie przykuwał (chyba) na ten czas, więc trzeba było sobie darować te wieczorynki z Colargolem, zamiast marnować czas.
Każdy ma prawo do własnego zdania i masz pełne prawo nie lubić tej bajki, ale hasła "na stos" świadczą jedynie o Twojej niedojrzałości.
Jak Ci to ulży uszyj sobie własnego Colargola i go spal na stosie-nikt Ci nie broni.
A my naszego będziemy lubić nadal.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones