PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=394102}

Przyjaciele z wesołego lasu

Happy Tree Friends
7,1 8 655
ocen
7,1 10 1 8655
Przyjaciele z wesołego lasu
powrót do forum serialu Przyjaciele z wesołego lasu

Jedynym powodem, dla którego dokończyłem oglądany przeze mnie odcinek była ciekawość jak twórcy fabuły zmasakrują tego zwierzaka. Nie żeby budziło to jakiś mój sprzeciw z gatunku "jak można pokazywać taką męczarnie zwierzątek", albo "totalnie niemoralne". Po prostu nie zauważyłem żadnej trafiającej do mnie wartości i nie widzę idei tworzenia takich filmów.

ocenił(a) serial na 10
Tleli

A od kiedy to za kreskówką musi stać jakaś idea?

Dzidas

Generalnie za tworami wszelkimi, prezentowanymi szerszej publiczności, coś jednak powinno stać. Szczególnie za tymi, którym wystawia się dziesiątki.

ocenił(a) serial na 9
Tleli

Mnie również to dawniej ciekawiło. Jak miałem 10-11-12 lat lubiłem oglądać tą kreskówkę, ponieważ ciekawiło mnie to w jaki sposób zabija daną postać. Zawsze to mnie lekko przerażało (no sorry byłem wtedy jeszcze dzieckiem), nie mogłem patrzeć na to jak te są rozerwane, ale z drugiej strony ceniłem ten serial bardzo za oryginalność i pomysł na te przeróżne zgony. Z czasem to mi się znudziło (zwłaszcza że nowe odcinki regularne mają być dopiero w tym roku), bo ile można oglądać te same odcinki które się zna na pamięć....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones