PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742391}

Quantico

7,0 6 806
ocen
7,0 10 1 6806
Quantico
powrót do forum serialu Quantico

Świetny serial

ocenił(a) serial na 6

Bardzo wciągający serial.. przypomina mi trochę poziom zagmatwania z Prison Break ;) Czekam z niecierpliwością na kolejne odcinki :)

ocenił(a) serial na 3
dtk_dtk

poziom zagmatwania z prisona helo chyba cos zle przyczytalem ten sredni gniot quantico nie umuwa sie do priosona ..

dtk_dtk

szkoda, że to niby zagmatwanie jest tak na siłę robione - skakanie w czasie ;/

ocenił(a) serial na 6
Antash

Trochę zaczynam przyznawać Wam rację... Za dużo oczekiwałem...

ocenił(a) serial na 5
dtk_dtk

Pytanie: zmienisz ocenę? :) Serial nie zasługuje nawet na 7. Od połowy sezonu teen drama.

Antash

tak straszne to skakanie...aż w całych 2 płaszczyznach i to od samego poczatku niesłychane :D

slipdog

ale ciągle, to nie są zwykłe retrospekcje, tylko cała akcja toczy się w dwóch przestrzeniach czasowych xD Efekt na siłę i mi się po prostu nie podoba, serial jest słaby nie tylko z tego powodu: fabuła, tanie romanszenie, kiepscy aktorzy, wszystko jest albo słabe, albo w porywach przeciętne, szkoda życia na ten serial.

Antash

a co mnie to obchodzi że tobie sie nei podoba i sie gubisz ? :D cala reszta ocenia powyzej 7 bo świetny serial. Wpierw trzeba mieć mózg :D

użytkownik usunięty
slipdog

no a ty go nie masz:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 5
dtk_dtk

Mnie się podobał przez pierwszą część (pierwsze 13 odcinków). Wystawiłem wtedy ocenę 7. Już wtedy serial był dla mnie zbyt naiwny. Jednak teraz ciężko się go ogląda nawet z zaciśniętymi zębami. To niebywałe, jak agenci biura wszystko lekko i powierzchownie traktują. Jak szybko odpuszczają inwestygację i pozbywają się podejrzeń. W drugiej części sezonu fabuła wygląda tak, że rzucane jest podejrzenie na kolejną postać (jakiś tajemniczy telefon, milczenie na zadane pytanie, ktoś się pojawia po długim czasie nieobecności). Po jednym, dwóch odcinkach okazuje się, że to nie ta postać jest winna zamachowi i podejrzenia są przerzucane na kolejną postać. Zbyt schematycznie. Jedyną niespodzianką jest, kto będzie następnym podejrzanym. Obniżyłem ocenę do 5. Jeżeli na końcu nie rozwikłają tej zagadki, obniżę ocenę do 4.

ocenił(a) serial na 5
coachy

Thank you. Nie jestem sam. W finale rozwiązują kto-kogo-dlaczego, ale poziom niespójności II części sezonu zabił chęć oglądania II sezonu.

ocenił(a) serial na 4
Michal1983_filmweb

Możesz mi zaspojlerować, kto w końcu ją wrabiał, bo spasowałam z oglądaniem? :D

ocenił(a) serial na 5
Tortuga033

SPOILER SPOILER SPOILER



SPOILER SPOILER SPOILER






Liam

ocenił(a) serial na 4
Michal1983_filmweb

Hah, czyli tak jak myślałam. Dzięki :)

ocenił(a) serial na 5
Michal1983_filmweb

Zagadka rozwikłana. Pomimo tego, że rozwiązanie jest logiczne, to jednak naciągane i naiwne - jak pozostała część serialu. Zakończenie godne całości - średnie - bez wpływu na odbiór i jakość.

ocenił(a) serial na 5
coachy

Strasznie naiwne. Za drugi sezon się nie biorę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones