serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Reset

2023
1h
6,3 667
ocen
6,3 10 1 667
Serial przedstawi nieznane dokumenty i informacje na temat polsko-rosyjskiego resetu z lat 2007–2015. więcej mniej
Reset zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

10 tys. przeanalizowanych dokumentów z publicznych archiwów z Polski i z zagranicy, nagrania i zdjęcia, które jeszcze nigdy nie były publikowane, rozmowy z osobami zaangażowanymi w proces budowania "nowej filozofii" relacji z Federacją Rosyjską za rządów Władimira Putina – "Reset" odwołując się do dokumentów i decyzji polityków rządzących10 tys. przeanalizowanych dokumentów z publicznych archiwów z Polski i z zagranicy, nagrania i zdjęcia, które jeszcze nigdy nie były publikowane, rozmowy z osobami zaangażowanymi w proces budowania "nowej filozofii" relacji z Federacją Rosyjską za rządów Władimira Putina – "Reset" odwołując się do dokumentów i decyzji polityków rządzących wówczas Polską, pokazuje relacje z Federacją Rosyjską w latach poprzedzających atak Rosji na Ukrainę. Kulisy prowadzenia tej polityki zobrazują m.in. rozmowy ze specjalnymi gośćmi z różnych krajów: politykami różnego szczebla od prezydentów, premierów po ministrów obrony narodowej; dziennikarzami, autorami bestsellerowych książek opisujących realia Federacji Rosyjskiej pod rządami Władimira Putina. Często ludzi ściganych dzisiaj przez służby specjalne Kremla.

dystrybucja
TVP
tytuł oryg.
Reset
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Wczoraj byl, a dziś już nie ma. Taką mamy właśnie Wolna Polskę teraz.....

Dawno nie widziałem tak fantastycznie zmontowanego i narracyjnie opowiedzianego ze swietną muzyką dokumentu.

Mocny dokument. Nikomu kto mieszka i planuje mieszkać w Polsce ten serial nie powinien umknąć.
Widoczny już sposób krytyki, potwierdza, że do meritum zastrzeżeń brak np. "nie niesie nic odkrywczego" - zgadza się, bo każdy zainteresowany mógł na bieżąco obserwować wydarzenia z kilku i kilkunastu lat temu - z tego...

Przerażające są te nowe odcinki.
Tak jakby sami twócy dali się porwać śledzeniu tej intrygi prorosyjskiej polityki.
Ciężko się to ogląda, ale porywa.

Gratulacje.

Jestem bardzo ciekaw co ekspert powiedział by na temat mowy ciała Tuska, szczególnie chodzi o jego ręce

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones