SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2009 58 min.
7,9 16
ocen
7,9 10 1 16
9
chce zobaczyć
{"id":"500518","linkUrl":"/serial/Resuky%C3%BB%3A+Tokubetsu+k%C3%B4do+ky%C3%BBjotai-2009-500518","alt":"Resukyû: Tokubetsu kôdo kyûjotai"}
Grupa młodych chłopaków udaje się na szkolenie, pragnąc zostać wysokiej klasy strażakami.
{"seasons":[1]}
9
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Resuky%C3%BB%3A+Tokubetsu+k%C3%B4do+ky%C3%BBjotai-2009-500518/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/500518","link":"/serial/Resuky%C3%BB%3A+Tokubetsu+k%C3%B4do+ky%C3%BBjotai-2009-500518/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/500518","link":"/serial/Resuky%C3%BB%3A+Tokubetsu+k%C3%B4do+ky%C3%BBjotai-2009-500518/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
[]

Daichi Kitajima (Yuichi Nakamaru) chciał być strażakiem od momentu, kiedy w dzieciństwie jeden z nich uratował go i sam przy tym stracił życie. Największą ambicją chłopaka stało się więc osiągnięcie wysokiej rangi w zawodzie i gdy pojawia się okazja, by brać udział w pewnym ciężkim szkoleniu, Daichi bez namysłu z niej korzysta. Celem tegoDaichi Kitajima (Yuichi Nakamaru) chciał być strażakiem od momentu, kiedy w dzieciństwie jeden z nich uratował go i sam przy tym stracił życie. Największą ambicją chłopaka stało się więc osiągnięcie wysokiej rangi w zawodzie i gdy pojawia się okazja, by brać udział w pewnym ciężkim szkoleniu, Daichi bez namysłu z niej korzysta. Celem tego treningu jest stworzenie grupy wykwalifikowanych strażaków najwyższej klasy, którzy dołączą do legendarnego zespołu, będącego marzeniem każdego aspirującego ratownika.

inne tytuły
RESCUE - Tokubetsukodo Kyujotai (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Japonia
Rescue: Tokubetsu kôdo kyûjotai (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Japonia
レスキュー 〜特別高度救助隊 Japonia
Więcej...
Serial nakręcono przy współpracy z prawdziwą jednostką ratunkową z Jokohamy (Japonia).

forum serialu Resukyû: Tokubetsu kôdo kyûjotai

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego serialu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.