serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Roseanne

1988 - 1997
22 min.
6,5 7 114
ocen
6,5 10 1 7114
506
chce zobaczyć
Jeden z najsłynniejszych amerykańskich sitcomów, którego widzowie doczekali się w sumie 222 odcinków. Serial o perypetiach typowej amerykańskiej rodzinki ze zwykłymi... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Roseanne zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Złoty Glob
Serial zdobył 3 nagrody Złoty Glob, 13 innych nagród i 41 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich sitcomów, którego widzowie doczekali się w sumie 222 odcinków. Serial o perypetiach typowej amerykańskiej rodzinki ze zwykłymi codziennymi problemami (małżeństwo, dzieci no i pieniądze). Owa rodzinka - Connorowie to w sumie 5 osób (Roseanne i Dan oraz trójka ich dzieci - DJ, Darlene i Becky). NieJeden z najsłynniejszych amerykańskich sitcomów, którego widzowie doczekali się w sumie 222 odcinków. Serial o perypetiach typowej amerykańskiej rodzinki ze zwykłymi codziennymi problemami (małżeństwo, dzieci no i pieniądze). Owa rodzinka - Connorowie to w sumie 5 osób (Roseanne i Dan oraz trójka ich dzieci - DJ, Darlene i Becky). Nie wiadamo jak wyglądałoby życie w tym domu gdyby nie trzymająca wszystko w ryzach prawdziwa głowa rodziny - Roseanne (warto dodać, że pomaga jej w tym również siostra Jackie).

na podstawie
Roseanne Barr (postacie) /
studio
Carsey-Werner Company (współudział) / Paramount Television / Wind Dancer Productions
tytuł oryg.
Roseanne
inne tytuły
Life and Stuff (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Serial kręcono w Evansville (Indiana, USA) i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych