PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819944}

Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
7,6 19 613
ocen
7,6 10 1 19613
7,0 6
ocen krytyków
Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego

"ROZMOWY Z MORDERCĄ: TAŚMY TEDA BUNDY’EGO" to niezwykły, przejmujący serial dokumentalny, który pozwala po raz pierwszy zajrzeć w zakamarki umysłu seryjnego mordercy Teda Bundy’ego. Z niepublikowanych dotąd rozmów z "amerykańskim Kubą Rozpruwaczem" wyłania się przerażający obraz człowieka, którego osobowość, wygląd i dobre maniery"ROZMOWY Z MORDERCĄ: TAŚMY TEDA BUNDY’EGO" to niezwykły, przejmujący serial dokumentalny, który pozwala po raz pierwszy zajrzeć w zakamarki umysłu seryjnego mordercy Teda Bundy’ego. Z niepublikowanych dotąd rozmów z "amerykańskim Kubą Rozpruwaczem" wyłania się przerażający obraz człowieka, którego osobowość, wygląd i dobre maniery przeczyły stereotypowemu wizerunkowi groźnego przestępcy. Dzięki tym przymiotom Ted Bundy mógł przez lata swobodnie oddawać się swojemu odrażającemu procederowi. Do 1978 r., gdy został ostatecznie schwytany, ofiarą popełnionych przez niego okrutnych morderstw na tle seksualnym padło ponad 30 kobiet. Podczas procesu Bundy z łatwością podbił serca Amerykanek, co dodatkowo sprawia, że jego czyny nawet dziś, gdy zdaje się nam, że nic nie może nas już zaskoczyć, przyprawiają o dreszcze.

Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego
Zwiastun nr 1 (polski)
Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego
Fragment Porwanie
nr 1 (polski) 2019-01-15T09:40:24 https://fwcdn.pl/webv/89/50/48950/thumbnail.48950.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/44/819944/rozmowy_z_morderca__tasmy_teda_bundy_ego___oficjalny_zwiastun__hd____netflix.vp9.1080p.webm
Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy'ego zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Elastic / Gigantic Studios
tytuł oryg.
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.