PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872284}

Schody

The Staircase
6,6 9 177
ocen
6,6 10 1 9177
6,2 5
ocen krytyków
Schody
powrót do forum serialu Schody

Nie polecam.

ocenił(a) serial na 6

Nie polecam. Nie piszę więcej bo nie chce zostać zablokowany...

schmolke

A ja polecam! 3 pierwsze odcinki świetne! Doskonała obsada, intrygująca historia, dobrze zrobiony serial :)

ocenił(a) serial na 7
schmolke

Nikt jeszcze tu nie blokuje za skrytykowanie filmu. Kto i czemu miałby Cię niby blokować? To nie HBO tylko filmweb. :-)

schmolke

Po pierwszym odcinku mam negatywne nastawienie. Kilka spraw mi się nie podoba. Niewłaściwy dobór aktorów, zwłaszcza Colin mi do tej postaci nie pasuje. Na siłę charakteryzacja (jakby to miał być film z epoki, ale wychodzi drętwo). No i ta cała wersja kryminału... Nie kupuje.

schmolke

Szału nie ma, zwłaszcza jeśli widziało się dokument

Kryspina

Jeżeli widziałaś to napisz jak się skończy PLEASE. Zaznacz naturalnie, że to spoiler. Dla mnie po I odcinku ewidentne jest zabójstwo. Rany cięte? Nie ma szans by to się stało podczas upadku. Coś czuję, że on się wywinie. Napiszesz? Z góry dziękuję:)

Barbarra_Ra

Serio?

Barbarra_Ra

Już znalazłam w necie. Okazało się, że jest mnóstwo artykułów. Dopiero poznałam tę sprawę.

Barbarra_Ra

Obejrzyj mini serial dokumentalny, jest chyba na Netflixie - świetna rzecz

Locz

Dziękuję. Na pewno obejrzę.

użytkownik usunięty
schmolke

Hehe

schmolke

Po to jest sekcja forum żeby się wypowiedzieć i nikt nie blokuje za wyrażanie opinii, przynajmniej tej konstruktywnej. Walenie komentarza "nie polecam" beż chociażby najmniejszej argumentacji jest głupie.

schmolke

Tak, tak. Domyślam się że przeszkadzają ci pedzie i lesby.

schmolke

To sobie Marvela oglądaj! 7 za Firth and Collette ich to w ciemno biore Klasa sama w sobie! Po blocbusterwych pomujach uczta dla kinomana!

ocenił(a) serial na 8
schmolke

Dla chociażby samej obsady trzeba obejrzeć!

schmolke

Hmm czyżbyś był następnym psychicznie chorym homofobem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones