SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Shin Tennis no Ōji-sama

2012
23 min.
7,8 87
ocen
7,8 10 1 87
28
chce zobaczyć
W poprzedniej serii Echizen Ryoma wraz z drużyną Seigaku postawili sobie za cel zdobycie mistrzostwa Japonii. Nim udało im się spełnić to marzenie musieli sprostać wielu... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Shin Tennis no Ōji-sama zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

W poprzedniej serii Echizen Ryoma wraz z drużyną Seigaku postawili sobie za cel zdobycie mistrzostwa Japonii. Nim udało im się spełnić to marzenie musieli sprostać wielu trudnościom. Zarówno Echizen jak i jego koledzy musieli także rozwijać swoje umiejętności, aby podołać kolejnym, coraz silniejszym przeciwnikom. Gdy udaje im się wreszcieW poprzedniej serii Echizen Ryoma wraz z drużyną Seigaku postawili sobie za cel zdobycie mistrzostwa Japonii. Nim udało im się spełnić to marzenie musieli sprostać wielu trudnościom. Zarówno Echizen jak i jego koledzy musieli także rozwijać swoje umiejętności, aby podołać kolejnym, coraz silniejszym przeciwnikom. Gdy udaje im się wreszcie osiągnąć cel i Seigaku zdobywa upragniony tytuł mistrza, Ryoma opuszcza Japonię i wraca do Stanów, aby wziąć udział w mistrzostwach US Open. Po niedługim czasie otrzymuje zaproszenie, aby wraz z 50-tką innych zdolnych gimnazjalistów dołączyć do japońskiego obozu treningowego U-17 (Under Seventeen – Poniżej 17-tu lat). Obóz znany jest z tego, że kształci najlepszych tenisistów. Jest to pierwszy raz, gdy zaproszenie otrzymują uczniowie gimnazjum. Najlepszym drużynom i graczom znanym z poprzedniej serii przyjdzie się teraz zmierzyć z licealistami. Z początku nie oczekują oni zbyt wiele po starszych kolegach. Wkrótce jednak przyjdzie im stawić czoło graczom, których poziom znacznie przewyższa ten znany im do tej pory.

na podstawie
studio
Bandai Visual Company / Marvelous AQL / Nihon Ad Systems Inc. (NAS) / Więcej...
inne tytuły
The Prince of Tennis II Miedzynarodowe
The New Prince of Tennis Miedzynarodowe
Więcej...
  • 8\10

    Vitek85xxx ocenił(a) serial na 8

    nowe niczym nie dobiega od starego kiedy nowy sezon? :)