PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98284}

Siódmy zwój

The Seventh Scroll
7,2 126
ocen
7,2 10 1 126
Siódmy zwój
powrót do forum serialu Siódmy zwój

Najpierw czytałam książkę Wilbura Smitha i byłam zachwycona. Do filmu nie udało mi się znaleźć polskich napisów, a w tv akurat go wtedy nie było, zatem obejrzałam w oryginale. Obraz ten to połączenie dwóch książek z cyklu egipskiego - Bóg Nilu i Siódmy papirus. Są jeszcze kolejne części : Czarownik i Zemsta Nilu, ale na razie nie znalazłam ich w księgarniach. Książki są bardzo szczegółowe, więc w filmie są tylko najważniejsze wątki, jednak nie rozczarowałam się. Jestem fanką kultury egipskiej, więc uwielbiam takie filmy. Jeśli komuś podobała się powieść, to nie zawiedzie się. Ale i bez czytania film ogląda się bardzo przyjemnie i jest godny polecenia :)

ocenił(a) serial na 8
free_jinga

Jeśli jeszcze jesteś zainteresowana filmem "Siódmy zwój", to ja go mam z lektorem. P.

IrenaSz

Witam serdecznie.
Jakiś czas temu przeczytałem książkę i bardzo chciałbym obejrzeć film, niestety obecnie nie mogę go znaleźć.
Czy nadal jesteś w posiadaniu tego filmu ? Jeśli tak, czy mogłabyś udostępnić mi go ?
Byłbym wdzięczny :-)

ocenił(a) serial na 8
rojantar70

Mam ten film, napisz do mnie - irenaszczepaniak@op.pl - pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones