PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601565}

City Hunter

Si-ti-heon-teo
8,2 1 800
ocen
8,2 10 1 1800
Si ti heon teo
powrót do forum serialu Si-ti-heon-teo

Właśnie skończyła oglądać tą dramę i czuję jakby mi się życie skończyło ;) a chce jeszcze!!!!! Lee
Min Ho był świetny w tej dramie, napatrzeć się nie mogłam, i nie chce przestawać:( :( City Hunter
wraz z głównym bohaterem mnie uzależniły. Ale... o co chodzi z tą końcówką??? jestem strasznie
nią rozczarowana....co z prezydentem co z Na ną i Yoon Sung? razem wyjechali gdzieś?? oświadczył
się jej? kurczę, chciałabym jeszcze jakąś scenę konfrontacji prezydenta z matką Yoon Sung i nim
samym, albo cokolwiek z tą trójką. Uhhh... okropne uczucie, jestem nie nasycona... chce drugi
sezon albo jakiś odcinek specjalny!!!!

DaGaaaa_1714

Też chętnie obejrzałabym jakiś dodatkowy odcinek :) Ciekawi mnie co stało się z prezydentem, no i mam mały niedosyt co do późniejszych relacji głównych bohaterów ;) Myślę jednak że cały kolejny sezon byłby zbędny. Bałabym się że naruszy mi miłe wrażenie po tej dramie, która bądź co bądź skończyła się bardzo dobrze i przemyślanie moim zdaniem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones