PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849349}

Spoza układu

Solar Opposites
7,3 1 561
ocen
7,3 10 1 1561
Spoza układu
powrót do forum serialu Spoza układu

Nuda

ocenił(a) serial na 5

Kosmici, których można porównać do zwykłych idiotów zmagajacych się dopasowaniem do życia wśród ludzi. Brak czegoś ciekawego mają wypełnić rzeczy ze świata sci-fi: gadżety, podróże w czasie, statek kosmiczny, mutacje, etc.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GuardiaNNYT

zawsze jak czytam takie rzeczy to mam nadzieję, że bait, ale aż boję się pytać :P

ocenił(a) serial na 9
GuardiaNNYT

No ja jestem kobietą i rozumiem humor i mi się to podoba. PS. Za bycie kobietą powinno się iśc do więzienia, co nie?

ocenił(a) serial na 7
aiko_gin

od razu kula w łeb ;P

ocenił(a) serial na 7
Designer87

ALE Mamy jeszcze drugi wątek. Mur.. Praktycznie osobną narrację. Postapokaliptyczne społeczeństwo zminiaturyzowanych ludzi. Dość poważna historia, z ciągłością akcji i interesującymi bohaterami. Nawet można było się wzruszyć w pewnych momentach (Mysz).

Wątek kosmitów jest raczej dość przeciętny. Mniej zwariowany Ricky i Morty z większą ilością elementów gore. Czasami pojawiają się przebłyski czegoś zabawnego i interesującego... ale przez większość czasu widz czuje obojętność w stosunku do tych istot.

Szkoda, że murowi nie poświęcono tyle czasu co durnowatym i wulgarnym kosmitom.

użytkownik usunięty
Martin von Carstein

To mur to wątek poboczny? Szkoda, widziałem fragment z murem i liczyłem, że to główna fabuła serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones