PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=717921}

Stitchers

7,0 2 799
ocen
7,0 10 1 2799
Stitchers
powrót do forum serialu Stitchers
Marko81

Stitchers skupia się na młodej kobiecie, która zostaje zwerbowana przez tajną rządową agencję. Ma ona zadanie wchodzenia w umysłu zmarłych, aby wykorzystywać ich wspomnienia do rozwiązywania spraw morderstw i rozszyfrowania tajemnic, który zginęłyby wraz z nimi.

Leesha

Po przeczytaniu tego od razu nasuwa mi się iZombie. Dziś zobaczę to się porówna.

użytkownik usunięty
madhuan

Ameryka kocha tego typu seriale. Rocznie powstaje setki

ocenił(a) serial na 3

już jest 01E jakoś nie jest wciągający, ale zobaczymy następne...

WilkCzerwony

Mi się tam nawet spodobało, postać Kirsten wyróżnia się nastawieniem "mam w nosie, że mnie nie lubisz". Może być fajne, trzeba zobaczyć jak wszystko się rozwinie. O ile nie będą za bardzo przeciągali niektórych rzeczy* powinno być spoko. Porównanie do iZombie na miejscu :D


*Jak ktoś ogląda agentów NCIS:LA to kojarzy - rodzina Callana pojawia się przeważnie w ostatnim odcinku każdego sezonu, a w trakcie sezonu temat nie istnieje

AbbyS

Pushing Daisies chyba był najlepszym tego typu serialem

Marko81

"Stitchers" opowiada historię Kirsten, młodej kobiety zwerbowanej do pracy w tajnej agencji rządowej w której jej zadaniem jest badanie morderstw i dochodzenie tajemnic zmarłych ludzi, za pomocą wykorzystywania ich wspomnień.

ocenił(a) serial na 7
anro

taki motyw z wykorzystaniem wspomnień zmarłych był w serialu Fringe ;>
Oglądał ktoś już?

ocenił(a) serial na 7
madsiaq

Znaczy pierwszy odcinek Stitchers?

madsiaq

ja właśnie ogladam . moze być niezły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones